Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit kezdjek magammal?

Mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés

Dagatt vagyok nagyon (nem írom le, de tényleg az vagyok). Nem sportolok mert nem érdekel semmilyen sport. Régen nagyon sokat bicajoztam, nyáron/szünetekbe reggeltől estig is kint voltam a haverjaimmal és bicajoztunk de amióta nem járunk ki azóta nagyon elhíztam. Nem eszek én sokat (sőt, van hogy este jut eszembe, hogy úristen én ma még nem is ettem). Tesin már csak azért nem csinálom amit kellene mert dagatt vagyok és "félek" hogy az osztálytársaim vagy más kölykök elkezdenek cseszegetni(én szívom meg...tanárral utáljuk egymást, épphogy megvan a kettesem...) Mindig azt mondom magamnak, hogy következő órától csinálni fogok mindent! De mire oda kerül a sor, addigra megint megutálom tanárurat és miatta se csinálom. Kitaláltam, hogy összeszedem magam és lefogyok jövőnyárig mert szeretnék Military táborba menni. Van tesiből 1 hetes felmentésem és holnap se kéne tesiznem de a tábor miatt szeretnék. Mostmár tényleg csinálni akarom, hogy eljussak oda! Mit csináljak, hogy ez továbbra is így maradjon?

14/L


2011. nov. 8. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Akarat nélkül nem megy. A Military tábor ez esetben nem biztos,hogy neked való...

Nem "kitalálni" kell, hanem eldönteni. A kettő nem ugyanaz.

2011. nov. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azon gondolkozz, ki jár rosszul, ha nem tornázol rendesen. A tanár úr, vagy te? Szedd össze magad! Tessék mozogni! A biciklin kívül is van élet: úszás, kocogás, tánc, vagy éppen gyaloglás. Az étkezéseket is rendbe kell tenni. Az esti zabálás kifejezetten rossz. Egyél 3-5 alkalommal naponta, és sohasem teletömve magad. Fogyassz sok zöldséget, egyél gyümölcsöket. Az édességeket, rágcsálnivalókat fogd vissza.
2011. nov. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
kicsit elszégyeltem magam mert énis fogyni szeretnék ehelyett chipset zabálok épp fél 7kor:ddd
2011. nov. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hát, az írásod alapján nem neked való a fogyás. úgy tűnik, hogy iszonyat lusta vagy, és egyszerűen nincs kedved tenni a jó alakért, csak várod, hogy az öledbe hulljon. Így nem fog menni! Szedd össze magad, és mutass fel valamit! Vagy ha nem megy, akkor törődj bele, hogy egy jó darabig ilyen maradsz.
2011. nov. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!