Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A mai étrendem mennyire...

A mai étrendem mennyire alkalmas 3-4 kg súlyvesztéshez?

Figyelt kérdés

Reggel egy joghurt, meg egy csomag győri édes keksz.

Dél körül egy banán, és egy 7days croasan (ezt tudom, hogy nem kellett volna, de a suli miatt nem tudtam hazamenni, normálisan kajálni )

2 körül egy szelet rántotthús, rizzsel, és gyümölcssalátával.

Este: 2 szelet abonett, egy kocka sajttal, ás egy virslivel, és egy natúr joghurttal.


plusz egy szem eurovit vitamin tabletta.


Sétáltam ma fél órát trolizás helyett, és este nekifogok majd még tornázni. Elkezdtem szedni a fogamzásgátlót, ezért is külön aggódom a hízás miatt... Előre is köszönöm a válaszokat


2011. nov. 8. 20:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nagyrészt szemetet eszel sajnos. Kevés, de magas kcal tartalom. Nem jó.
2011. nov. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Tudnál tanácsot adni, h mi legyen helyette?
2011. nov. 8. 20:39
 3/15 A kérdező kommentje:
Mit vigyek pl reggelire? Ha suliban vagyok, nem tudok normális kaját enni, és van h nincs módom hazajönni...
2011. nov. 8. 20:41
 4/15 anonim ***** válasza:
Reggelire mehetne az, ami vacsira. Tízóraira gyümölcs, ha nem elég, akkor szendvics tk. kenyérből, sovány húsból és zöldségből. Ha nem teszel bele margarint, az hamar meg fog látszani rajtad. Ebéd nagyjából ok, bár rizs helyett lehetne párolt zöldség, a hús pedig grillezett. Vacsira meg túró, cottage cheese, tojás, ilyesmi.
2011. nov. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :) Remélem ha így változtatok, lemegy majd ez a fránya úszógumi... Amúgy szerencsére nincs nagy vész, meg van bennem akarat! szép estét! :)
2011. nov. 8. 20:44
 6/15 anonim ***** válasza:
Sok sikert hozzá! :)
2011. nov. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A margarinos témára annyit hogy a Delma Light margarin 100grammjában csak 180kcal van. Egy nagyobb kenyérre bőven elég 10gramm ami 18 kcal. Szerintem ne ezen spórolj mert fényévekkel finomabb tőle a szenya,nem olyan száraz vacak.
2011. nov. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Első tervem az volt, h teljesen elhagyom a kenyeret. De a TK kenyér nem hízlal? :S Köszi a válaszokat
2011. nov. 8. 20:49
 9/15 anonim ***** válasza:
Egyébként világ életemben ilyen csodamargarinokat ettem, majd fogtam magam, és simán elhagytam. Semmi mást nem csináltam, csak ezt és lement 5 kg.
2011. nov. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Jó neked...:) Én úgy látszik a mai étrendemet eltoltam, cserébe csinálok vagy 200 hasprést büntetésből... ha beledöglök is. Mosolyogva!!:D:D
2011. nov. 8. 21:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!