Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az almaecet diéta hatásos?

Az almaecet diéta hatásos?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy van már kapszulában és hogy milyen jó (reklám szerint). Én úgy gondoltam hogy az ecet olcsóbb lenne mint a kapszula, azt a kis kellemetlenséget amíg megiszom, meg kibírom.

Érdekelne, hogy hogyan kell ezt alkalmazni? Étkezések előtt meginni, de mennyit?

Nagyon fogynom kellene 20kg-t de mozogni nem sokat tudok és hogy őszinte legyek, nem is szeretek azon kívül, hogy a gyerek után szaladgálok.

Egyszer már sikerült 16kg-t leadnom, de akkor koplaltam és az hamar vissza is jött. Segítenétek?


2011. nov. 10. 10:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Kipróbáltam, de 1 napnál tovább nem bírtam, mert kihánytam a belem is tőle, és nagyon rosszul voltam.
2011. nov. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%

Az ecetkérdés, megoldódott:))

A reklámoknak ne engedd hogy megtévesszenek!:) Az csak a pénzről szól. Ha én mindazt megenném, hajamra kenném, pacsmagolnám amit a reklámok el akarnak hitetni velem, már rég gyomorfekéllyel, égnek álló hajjal és ragya bőrrel az intenzíven feküdnék...és mindezt azért: "Mert ÖN megérdemli.." A kedvencem: éhes vagyok, de valami könnyűt kívánok vacsira...a megoldás ACTIVIA..pff:)))

Vicc, mikor köztudott (vagy mégsem?) hogy a joghurttól NEM lehet fogyni!!!!! Sőt!


Életmódot váltsál. A legegyszerűbb kezdő lépések:

Elhagyása a cukros/édesítőszeres dolgoknak, a finomlisztes vackoknak és nem utolsó sorban a tej (mégha sovány is) és joghurt mellőzése. Már ezzel fel tud lélegezni a szervezeted és mindennemű mozgás nélkül tudsz kilókat leadni. Egy kérdés: mennyit fut a pici 100-on? Jó edzés lehet.)

2011. nov. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
A testvérem egy időben esténként(vacsora után) mindig ivott almaecetet. Szörnyű íze van(megkóstoltam), de ha befogod az orrod ivás közben már nem is olyan vészes. Nagyon édesszájú, és mozogni nem szeret ezért itta. Nos, használt. A mérleg szerint is!:) Remélem segítettem. Nekem ez a tapasztalatom.
2011. nov. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

Még csak a mászó kategóriában van, de azt szélsebesen műveli :)

Utolsó! Én is ezért szeretném inni, hátha beválik, de nem tudom, mennyit?

2011. nov. 10. 18:33
 5/8 anonim válasza:
Ha jól emlékszem (mondjuk egy nagy pohárnak) a negyedéig öntött almaecetet és vizet öntött hozzá úgy hogy elérje a pohár háromnegyedét.
2011. nov. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
37%

És szerinted az almaecetnek mi köze a zsírégetéshez?


Én azért vagyok sovány mert fekete a cipőm.Tapasztalat, tényleg sovány vagyok és tényleg fekete a cipőm.

150000ért eladó! (garantált tartós fogyás!)

2011. nov. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
Jah és nem azért irom hogy tartós mert be akarlak csapni, hanem mert születésem óta sovány vagyok
2011. nov. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az almaecetnek allitolag jotekony hatasa van a szervezetre, mert lugosit.

Egy kinai orvos szerint viszont az ecetnek semmi keresnivaloja a gyomorban. Most akkor melyik? Sajnos a mai vilagban mar nem tudom kinek higgyek, ugyhogy altalaban sajat magamnak szoktam ugy, hogy kiserletezek.


Nekem van otthon a hutoben. A hajamat szoktam vele obliteni. Nagyon fenyes es konnyen fesulheto lesz tole.

Egy idoben ittam. 2 evokanal egy pohar vizben, neha alma juiccal keverve. Kaja elott, ez kicsit elvette az etvagyamat es kevesebbet ettem. De neha bizonyos kajakkal keverve osszevesztek a gyomromban es percekig bufogtem az izet... nem kellemes.

Egyszer megprobaltam leonteni tisztan. Ket napig marta a torkom. Kedves anyag, de veszelyes.

Szerintem kiserletezz magadon, ami a mennyiseget es a fogyasztas suruseget illeti. Kezd pici adaggal napi 1x. Mindenkepp higitsd, mert megiscsak savrol van szo!

2011. nov. 17. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!