Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Neera kúráról tapasztalat?...

Neera kúráról tapasztalat? Mit ajánlanátok egy enni imádó, még soha nem kúrázó/fogyózó kezdőnek?

Figyelt kérdés
Milyen só kell a vízbe reggelente, hány napig csináljam, mit mozoghatok....bármi ami fontos lehet. Köszönöm!
2011. nov. 13. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:

ne kúrát csinálj, mert az nem tartós. általában nagyon drasztikusak, de az eredményük is pont addig tart, mint maga a fogyókúra, pár hétig...

inkább végig kéne gondolni, hogy mi az, ami elhízáshoz vezetett a mostani életmódodban és azt elhagyni/minimalizálni. nem kell sem egy hétig, sem egész életedben aszkéta életmódot élni, az elején picit szorítsd meg a bevitt kaját és mozogj többet, ha pedig leadtad a felesleget, akkor is figyelj oda.

tudom, hogy borzasztó hír, de ha egy életen át jó alakot akarsz, akkor bizonyos ételeket szinte teljesen ki kell gyomlálnod az étkezésedből. A kúrák nyújthatnak időszakos megoldásokat, heteket, amikor pár kilóval kevesebb vagy, de ez hozza magával a jojó effektust, a koplalás-zabálás ördögi körét, és azt, hogy az egész életedet az elhízástól való rémálom, a kilók feletti terror és az újabb kúrák határozzák meg.

inkább szokj hozzá egy egészségesebb életmódhoz, amiben néha belefér ez-az, de az alapja egy kiegyensúlyozott táplálkozás, és soha többet nem lesz gond a kilókkal.

2011. nov. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi!Igazad van , csak így szülés után "felfrissülnék", ezért szeretném a kúrát, hogy távozzon minden, ami "felesleg".
2011. nov. 14. 09:58
 3/5 anonim ***** válasza:
de ezzel a kúrával minden el fog távozni (víz, izom, glikogén, béltartalom), csak a felesleg (zsír) NEM. ahhoz nem elég pár hétig bohóckodni ezekkel a sós vizekkel, különben már mindenki bombanő lenne...
2011. nov. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én csináltam, kétszer. Amit lefogysz, azt visszahízod utána egyből, tehát ha ez a cél, akkor ne is állj neki.

Ez egy tisztítókúra, ami jó kezdés lehet egy egészségesebb életmódhoz. Először azért csináltam, mert valahogy észrevétlenül olyan édességfüggő lettem, hogy ha evés után nem ehettem valami édességet, ideges voltam. A vércukorszintemet akartam helyreállítani, és leszokni a cukorról. Na erre pl. tökéletes volt, rendbejöttek a dolgok. Arra is jó, hogy kicsit átértékeld a kajához való viszonyod, meglátod, hogy nem is olyan fontos, a negyedik nap környékén már eszembe se jutott az étel. Kicsit segít eltüntetni a narancsbőrt, meg főleg megerősít abban, hogy bármire képes vagy. Ha utána kontrolláltan vissza tudsz állni, és elkezdeni enni de csak egészségesen, és még a gyomrod is össze van szűkülve, akkor már el tudsz indulni egy új életmód felé.


Másodszorra viszont belebetegedtem, és feladtam, az ötödik napon elkezdtem enni, és onnantól néhány napig ész nélkül mindent, annyira vágytam már az ízekre.


Egy biztos, hogy ami egy ilyen koplalókúrával lemegy, az vissza is jön kb. a következő héten, viszont méregtelenítési új élet kezdési céllal hasznos lehet.

2011. nov. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
LOL talán ne zabálj annyit, mint egy terhes víziló.
2011. nov. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!