Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha egesz heten csak fozelékeke...

Ha egesz heten csak fozelékeket eszek, zoldborso, krumpli, bab. stb, az nagyon rosszat tesz a dietanak?

Figyelt kérdés
persze 2x naponta fel tanyerral. mar tobb honapja dietazom, es most olyan munkam van, hogy egy nénire vigyázok és neki mindig foelékeket kell foznom, nos vele szokok enni, ezert kerdem, hogy dieta alatt a fozelék hiba-e? nem nagyon suritem be és rantas is minimalis, de nemtudom, hogy mennyire lehet ilyet enni.
2011. nov. 15. 12:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Én joghurtos (vagy néha 12%-os tejfölös) habarással szoktam, 1 dl-be rakok 2 ek. graham lisztet (mondjuk jó fehérrel is, nem sokkal több a ch tartalma ilyen kis mennyiségben), szerintem nem rontasz el vele semmit.
2011. nov. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

akkor az nem nagyon diéta.

sovány húsok kellenek főleg az az alap,erre épül az egész,szénhidrátnak meg nem szétfőtt zöldségek főzelékben,hanem párolt zöldség és rizs mondjuk.

de mivel a húsról a fehérjéről nem írtál,uh olyan mindegy,egyél főzeléket akkor.

2011. nov. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Általában húst is szoktak enni a főzelék mellé... Én vagy párolt csirkemellet szoktam, vagy belefőzök pulyka darált húst.

(Miért ne lehetne diéta, ha belefér a napi szénhidrátmennyiségbe? Magamból kiindulva, nem szoktam sz@rrá főzni semmit... Nem mindenki csak egyedül van, és nem mindig lehet 2-3 felé főzni...)

2011. nov. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
4honapja feherje dietan vagyok, fogytam is 22kgt, csak most nem engedhetemmeg magamnak, hogy vigyazok a nénire neki ezt kell foznom, akkor most nem fogok szemtelenkedni es elotte mast enni, ha neki a fozelek van eloirva. ezrt kerdem, hogy fozelek nagyon arthat e.de en inkabb olyan fozelekeket csinalok amibe sok a zoldseg es kevés a lé.
2011. nov. 15. 13:48
 5/7 anonim ***** válasza:

dehogy árt miért ártana?

egyél egy tányér főzeléket feltétnek meg főtt tojást( ha nincs pénzed) ha meg van akkor sovány husit, halat, májat

én is főzelékeket szoktam enni és ugyanúgy lefogytam nem történt semmi ma sárgaborsófőzelék volt 2 db főtt tojással (nincs pénz ennyi)

holnap lencselves lesz szintén főtt tojással, és hússal (füstölt csülök)

2011. nov. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem a pénzzel van a gond, hanem, hogy nem akarok másnak kellemetlenséget, hogy ne hogy gusztust kapjon mikozbe o csak fozelékeket ehet..ez a gondm csak..en foznek draga kajakat is, de ha orvos nem engedi, akkor nem akarom hogy kisértés legyen belle. de gondolom aza két tanyer fozelek nincs meg 1200kcal se, akkor mar csak belefér a dietamba :)
2011. nov. 15. 18:29
 7/7 anonim ***** válasza:

Jaj, ne haragudj, a 13:08-as vagyok, azt a választ nem úgy értettem (a hússal kapcsolatban), nem neked írtam, hanem az előttem szólónak, mert én írtam az elsőt is.

Bocs még egyszer, visszaolvasva lehet félreérthető volt.

2011. nov. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!