Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik az a fogyókúrás módszer...

Melyik az a fogyókúrás módszer vagy torna (inkább) ahol viszonylag gyorsan és látványosan lehet fogyni? Olyanok véleménye érdekel akinek van saját tapasztalata. Főleg hasból és csípőből szeretnék fogyni.

Figyelt kérdés
2011. nov. 15. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
42%
Bazki a 3 mondatodból 2 hülyeség
2011. nov. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Felülések.
2011. nov. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Futás.
2014. márc. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ilyen azért nem nagyon van na. Gyors is meg látványos is. Helyi fogyás nincs azt gondolom tudod. Én azt ajánlom hogy vond meg a kenyeret, cukrot, süteményeket, tésztákat, de ezeket teljesen. Na meg az édességeket (fagyi, csoki, stb. 0) Egyél halat, csirkét és zöldséget (főleg salátát), kevés gyümölcsöt (napi egy étkezésed lehet gyümölcs, lehetőleg a reggeli). Ehetsz még tojást, és heti egyszer egy alacsony zsírszázalékú jochurtot.


Sportolásnak én ajánlom a biciklizést ha a futást nem bírod és unod :) plusz ugye az izmokat külön-külön is meg kell dolgoztatni, tehát heti 3-4-szer csinálj hasizmokat és csípőkörzéseket, oldalra kitöréseket és nézz még a neten komplikáltabb csípőgyakorlatokat. Na meg hullahoppkarikázz :) Én is ezt az étrendet tartom be, bár szigorúbban és hidd el be lehet tartani, a biciklizést meg élvezem, napi 12 km-t biciklizem. :)


Sok sikert, és írd meg az eredményt kérlek :)

2014. júl. 15. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!