Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Leg magic, guggolás és felülés...

Leg magic, guggolás és felüléssel, kevés étellel és sok itallal elérhető a gyors fogyás?

Figyelt kérdés

Most nagyon elszántam magam a fogyásra. 162 cm vagyok, és sajnos 80 kg. Igen, túlsújos.

Ma a Leg Magic-al 5 percet csináltam, guggolásból 50-et, felülésből pedig 40-et csináltam. Ma csak almát ettem, nem kívánom az ennivalót. De viszont sok fél buborékos vizet ittam. Szerintetek ha ezt fojtatom hetekig, hónapokig, akkor sikeres lesz a fogyás? Pociból, fenékből, és combból szeretnék sokat leadni. Kérlek csak normális válaszolók írjanak! Köszönöm!


2011. nov. 15. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon nem jól csinálod.

Most az elszántság miatt még bírod napi egy almával vagy kevés kajával de egy idő után zabálási rohamaid lesznek,és akkor szépen feladod a fogyit.

A mozgás sem jó mert ezekkel nem sokra mész. Aerob vagy kardió mozgást kellene végezned mint pl a bicikli,tempós gyaloglás,elliptikus tréner stb stb

2011. nov. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy napi 10 km-t gyalogolok oda-vissza a suliba. 4 km az állomásra, és 1 km a végállomástól a suliig. De már régebb óta nem kívánom az ennivalót, szinte semmit. Csakis a vizet.
2011. nov. 15. 20:28
 3/3 MariskaHargitai válasza:
A leg magic- től és a guggolástól elkezdesz szépen izmosodni, ami annyit jelent, hogy vastagodik a combod....Ésszerű diétát alkalmazz ne ilyen baromságot, mert tönkre fogod magad tenni. Számold ki, hogy mennyi kalóriabevitelre van szükséged, vagyis a napi mozgásoddal mennyit égetsz el, egyél 10- 15%- al kevesebbet, normális fehérjékből, szénhidrátokból, fogyassz sok rostanyagot, és akkor majd fogsz tartósan fogyni úgy, hogy nem megy tönkre a szervezeted. Persze ésszerűnek tűnik, hogy ha nem eszel fogysz, de ez nem fog működni!
2011. nov. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!