Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fél éve, hogy vega vagyok....

Fél éve, hogy vega vagyok. Szeretnék én is vékony lány lenni. Olyan diétát keresek, amiben nincs hús és viszonylag olcsó is! Nektek milyen fogyókúrás módszer vált be?

Figyelt kérdés
2009. máj. 10. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Állati fehérje nélkül nem tudom hogy lehet egyáltalán élni... Tudod ALAP tápanyag.
2009. máj. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A fehérje az alap tápanyag, ami rengeteg növényben megtalálható. Az "állati fehérje" NEM alap tápanyag.



A kérdezőnek: én a fogyókúrám alatt egyáltalán nem eszek húst. Helyette ehetsz pl. kukoricát.

2009. máj. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
27%
Kukoricát? Röf-röf??? Na nee. Norbinak van egy kiskönyve, Alexandrában kapni, 900 Ft, és 10 kg mínusz per hó, van benne egyhavi étrend vegetáriánusoknak, napi étkezésekre lebontva.
2009. máj. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én ezt csináltam 10 napig és lement négy kiló:

[link]


Viszonylag olcsó zöldségek vannak benne.

2009. máj. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!