Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan-, mennyit-, fogytál?...

Hogyan-, mennyit-, fogytál? Tartod a súlyod, éóg a bőröd?

Figyelt kérdés
2011. nov. 16. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:
22 kilót fogytam (Még 6 hátra van) Sok sporttal, kerülöm a cukros,lisztes ,zsíros és egészségtelen ételeket. Sok fehérjét eszem, + zöldséget,gyümölcsöt, sok vizet iszom... Nem lóg a bőröm.
2011. nov. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
12kg-ot fogytam,kb ugyanazzal a technikával,amit az első írt.Nekem ez volt cél,egy éve tartom a súlyom,max +- 1kg.Ja és a bőröm nem lóg.
2011. nov. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

8 kilót fogytam és nem lóg a bőröm pedig szültem is egy közel 4 kilós kisfiút.

Szálkásító étrend és sok mozgás. Még nem végeztem, noha 50 kiló vagyok, de van mit formálni rajtam (:

2011. nov. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

19 kilót fogytam, életmód váltással.

Heti 4szer mentem sportolni, napi 5ször ettem, de kevés szénhidrátot, meg alacsony adagokat. Nem éheztem és változatosan étkeztem.

1 hét=1 kiló volt a cél. Sikerült. Kb 6 hét volt míg átálltam és kezdtem érezni a hatást. Plusz kezdtek lejönni rólam a kilók.

A bőröm nem lógott, és repedés sem volt rajta.


A tartás már más tészta.

Eredetileg 60 kilóra szerettem volna legfogyni (85ről, 167 magas vagyok), de 66nál megálltam. Ugyanúgy csináltam mindent és mégsem ment tovább egy deka sem. Még egy pár hétig/hónapig tartottam a diétát, de annyira elkeserített a dolog, hogy nem megy tovább, hogy megettem egy zacsi gumicukrot. Ez önmagában még nem lett volna baj, hisz másfél év kitartó meló után ez még nem árt meg, csak sajnos ez elindított egy lavinát. Egyre több olyan kaját vettem magamhoz, amit a diéta előtt ettem és így szépen lassan visszatértem az eredeti gyökerekhez és még a edzeni sem mentem többet.


A lényeg, hogy azóta 9 kiló jött vissza. Bár tény, hogy ez a 9 kilót azért tovább tartott visszaszedni, mint anno leadni.


Próbálok ugyan visszatérni arra a bizonyos életmódra, amit csináltam, de képtelen vagyok rá, pedig másfél évig csináltam és direkt azért, mert azt mondják, hogy azt az ember egy életen át megtudja tartani. Hát nem... ennyi idő sem volt elég ahhoz, hogy a régi rossz szokásokat levessem. Persze 1-2 dolog megmaradt, de az nem elég.

2011. nov. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szülés után 103 kilóról 70-re fogytam, a bőröm minősíthetetlen :(

Évek alatt visszahíztam :(

2011. nov. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
egy honap alatt 10kgt fogytam, borommel egyenlore nincs gond, meg szeretnek minimum 30kgt leadni, de lassan, biztos ami biztos.
2011. nov. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hogy fogytál 10kg-ot???
2011. nov. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hat valoszinuleg ugy, hogy minden elraktarozodott viz kiment a szervezetembol, amugy feherje dietazom :)
2011. nov. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!