Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért híztam ezek ellenére?

Miért híztam ezek ellenére?

Figyelt kérdés

Fogyás céljából 2 hete nem eszem édességet + napi 30 percet tornázok (Jillian Michaels-re, ha valakinek mond valamit ez a név) és mégis híztam. Eddig napi +1000 kcalt mindig bevittem az édességgel, meg egész nap ültem és mégis 3 éve ugyanaz volt a súlyom. Miért van ez? Mit csináljak, hogy le tudjak fogyni?

19/l 167cm/jelenleg 58 kg (előtte 54 kg voltam)


2011. nov. 17. 11:03
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és nem izmom lett, hanem hájasabb lett a lábam és az úszógumim is nőtt...
2011. nov. 17. 11:05
 2/5 Andizsuzsi ***** válasza:
Nem lehet, hogy a rendszeres torna hatására megizmosodtál? A körfogatod is nőtt, vagy csak a súlyod? Tudod, az izom nehezebb a szírnál.
2011. nov. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Andizsuzsi ***** válasza:
Hopp. közben válaszoltál. 2 hét alatt nőtt úszógumid?
2011. nov. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Eddig is volt úszógumim, azt (is) szerettem volna leadni. :) Csak most már a nadrágjaim sem jönnek rám...
2011. nov. 17. 11:08
 5/5 anonim ***** válasza:

Az étrendedet leírnád pontosabban? Az, hogy nem eszel édességet, dicséretes, de nem lehet hogy valamit helyette eszel, ami viszont esetleg még jobban hízlal?


(Ha két hét alatt napi 30 perc tornával négy kiló izmot lehetne építeni, annak sokan csodájára járnának, sajnos ennek nem sok esélyt adok)

2011. nov. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!