Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért baj, ha a káposztalevese...

Miért baj, ha a káposztaleveses diétánál alkoholt iszom?

Figyelt kérdés
tudom, hogy nagyon hízlal az alkohol, a kérdésem az lenne, hogy bajom is lehet belőle?

2011. nov. 20. 11:28
 1/3 anonim ***** válasza:

A diéta lényege, hogy egy huncut gramm szénhidrátot nem viszel a szervezetedbe, tehát ha alkoholt iszol, akkor ennek lőttek.

Másrészt az alkohol és a leves is vízhajtó, a kiszáradásra nagyon kell(ene) figyelni.


Egy hét a diéta, ennyit szerintem kibírsz pia nélkül.

2011. nov. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

A káposztaleves diéta nagyon legyengíti a szervezetet (kevés a kalória, és a káposzta puffasztó hatása is elviselhetetlen néhány nap után), így ha alkoholt iszol rá nagyon könnyen rosszul lehetsz tőle.

Ezt a diétát én is kipróbáltam, de én alkohol nélkül is rosszul lettem úgy a 4. vagy az 5. napon (szédültem, majdnem elájultam - muszáj voltam szénhidrátot ennem).

2011. nov. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

az alkohol nagy mennyiségben sejtméreg, mit vársz?

kis mennyiségben élettanilag egyértelműen pozitív hatásai vannak. a diétád meg nem diéta. szimplán csak hiányos táplálkozás. ki hogy, mennyire bírja, de betegséghez vezet, esetleg elzsírosodáshoz, izom vesztéshez. nagyobb mennyiségben az alkohol is a katabolikus állapotot erősíti, tehát ez is az izomzatod vesztése felé billenti a mérleget.

káposztás étrenddel pedig mindenképpen viszel be CH-t, hát gondolkodjunk már, kááááposztaaa. azaz egy növény. mi más lenne mint CH?

amúgy remélem mielőtt áttérsz mondjuk a kulturált sörözésre, és hagyod az ilyen nyúl étkezéseket, amennyiben neked nincsenek hosszú füleid.

2011. nov. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!