Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Úgy érzem...

Mit csináljak? Úgy érzem dagadt vagyok. (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés
13/L vagyok nem rég jött meg(nem rég menstruállok) és úgy érzem hogy híztam sokat.. (158 cm/49 kg) és hát.. és úgy érzem, hogy az arcom pufii. Mit csináljak vele? Hogyan fogyhatnék az arcomból? (nem olyan vészes de már idegesít)
2011. nov. 20. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Kérd meg anyukádat, hogy sokat pofozzon! attól jól ég a zsír.. Komolyan!
2011. nov. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ahhaok..-_-"
2011. nov. 20. 19:28
 3/7 anonim ***** válasza:

úgy érzed?

mennyire úgy? figyelj oda a kajálásodra, aki sokat eszik (többet mint szükséges neki) az elhízik. ezt át lehet ültetni a szenny kajákra is, nézz szét az emberek között.. sajnos sok ilyet láthatsz.

de neked nincs más dolgod mint normális dolgokat enni, rendszeresen, eleget inni, mozogni és figyelni rá, hogy ne egyél fölöslegesen sokat.

2011. nov. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
okéé. De sajnos sportolni nem tudok annyit mert iskola van. Hogyan sportoljak?:(
2011. nov. 20. 19:35
 5/7 anonim ***** válasza:
A sulinak max 13:45-kor vége....még általános suliba jársz, ott nincsenek 7-8 órák. Ha durván számoljuk, este 5-re készen vagy a leckével, és utána NEM tévézel, hanem MOZOGSZ....
2011. nov. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

felsorolhatnánk 20-30 edzés lehetőséget otthon végezhetőekkel, egyéni és csapat sportokkal amiknél edző segítené a munkád, de így vasárnap este nem tudom elhinni hogy nem jut eszedbe egy sem.

persze elmondhatom a legjobbat, de csak akkor kezdek bele ha érdekel is, nem csak leírom aztán úgy is minek..

2011. nov. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem. Leírhatod. vagy irj privibe! Engem ez tényleg érdekel! És már csinálni fogom. mert zavar...
2011. nov. 21. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!