Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon elrontottam ezt a...

Nagyon elrontottam ezt a napot? Ez kb hány kalória lehetett?

Figyelt kérdés

3 db nagyobb sajtos stangli, 120 g csirkemellsonkával, 3 szelet sajttal, vajjal és sajtkrémmel. Hozzá még egy zöldpaprika és pár levél saláta. Aztán még lecsúszott másfél csomag(200g) győri édes duplajó is...Nagyon rosszat csináltam?:(

Kb hány kalória lehetett?


2011. nov. 22. 11:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Lehet kalóriadúsabb ételekkel is fogyni,a mértékletesség a fontos!
2011. nov. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Így van, normális étrenddel lehet fogyni. Én 2,5 hete kezdtem fogyózni, mert már pocakos voltam (25/F/78 kg). Heti 4-5 napon mozgok, mindig 35 percet. (Norbi kickbox, mert csak az van meg..:D) Reggelire én pl mindig 3 rozsos kiflit eszek vmi felvágottal, salátával, utána egy croissant. Ebédre ami épp jön, csak főtt legyen, késő délután amikor legközelebb enni tudok, akkor meg ami épp van itthon, füstölt sonka, túrós tészta. (Tom h délután nem ezeket kéne enni) És így is ezalatt a 2,5 hét alatt leadtam 2 kilót, így már csak 76 kg vok:)
2011. nov. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!