Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit lehet azzal csinálni, ha...

Mit lehet azzal csinálni, ha valakinek a gyomra nagy?

Figyelt kérdés

Vagyis ha nap végén oldalt állok a tükörnek, és kicsit behúzom a hasam, akkor a gyomrom kicsit kijjebb van, mint a hasam(behúzva), tehát ha azt is behúzom akkor érem el azt, ahová le szeretnék fogyni. de a derekamon már nincs felesleg, tehát a gyomrom nagy. mennyi idő alatt zsugorodik(vagy hogy mondják?) össze, ha sokszor keveset eszem? amúgy reggel mikor felkelek akkor pont jó, de akkor meg a hasam van kijjebb egy picit:) normális válaszokat várok:) L/17

remélem érthetően fogalmaztam:D



2011. nov. 22. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha reggel is kijjebb áll, mint ahogy szeretnéd, akkor nem a gyomroddal van baj. Vagy ha egy napig alig eszel, iszol, és még akkor is kiáll, akkor pláne nem.

Azt ugye nem tudni, hogy háj van-e ott, vagy az izom nem elég erős, és azért áll ki.

Erősítsd meg a hasizmaidat, és ha szükséges, fogyj egy kicsit, akkor nem fog kiállni.

2011. nov. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nagyon izmos hasam van lányokhoz képest:)

azért tudom, hogy ott nem hájas, mert ha befeszítem akkor egy kicsit látszanak a kockák, persze nem úgy mint a pasiknak.. lejjebb, a hasam alsó részénél van egy pici babaháj ami eléggé zavar, de szerintem a gyomrom is nagy, lehet mert kevésszer eszek de akkor viszonylag nagy adagot. persze diétás kaját, de mivel az nem laktat annyira ezért kicsit többet eszem.. lehet hogy ezzel van a baj.. de mennyi idő alatt szőkül össze a gyomor?

2011. nov. 22. 18:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Pár nap alatt összeszűkül.
2011. nov. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a gyomor mérete olyan vészesen sokat nem változik. üresen kicsi, tele nagyobb. ha kiürül, újra kisebb lesz. lehet tényleg igaz, hogy pl. koplalás alatt összeszűkül, illetve 4000kcal-os diéta közben tágul valamennyit deee.. azért ezt nem tudom ultrahangos vizsgálatokkal is kimutatták-e, vagy csak legenda.


egyébként miért nem eszel normális kaját, napi 5-ször? olyat ami táplál, de energiával is ellát, nem vagy mellette éhes, nem kell kimondottan sokat enned stb.


amúgy hiába erős a hasad, én is azt akartam tanácsolni, hogy eddz még hasra és hátra. mert egy 17 évesnek ami erős, azon lehet van még mit dolgozni. az összes többi téma, babahájas meg minden pedig testzsír kérdése, ami pedig táplálkozási szokásoké.

amúgy egy gyomor hogy nyomna már ki egy edzett hasizmot? nekem még ha tele van sem különösebben nagy. dolgozz még rá, és figyelj az étkezéseidre.

2011. nov. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!