Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi kg az ideális és...

Mennyi kg az ideális és mennyi idő alatt tudnám így leadni?

Figyelt kérdés
178cm magas 95 kg 25 éves vagyok, 7napból 6szor fogok kb 30 percet futni hétfőtől.
2011. nov. 23. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
178cm-hez 68kg az idealis, de nem irtad, hogy lany vagy fiu. Nemtudom mennyire vagy jo kondiba, de suly alapjan nem nagyon, 30percet nem birna a szervezeted futni..eloszor adj le 5kg-t azutan kezdj futni, addig pedig vmi mas kardio edzest keress..ez az en velemenyem..de biztos jonnek majd az okosak is kommentalni :)
2011. nov. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:) hát igen lényeges infó, nő vagyok! Szerintem nagyon vékony lennék 68kg-an, 5éve 74kg voltam 89/63/92 csípő,derék,mell és akkor is azt mondták hogy vékonyka vagyok.
2011. nov. 23. 22:45
 3/7 anonim ***** válasza:

a kiló mondhatni mellékes.

inkább a test összetételét-izom-zsír-érdemes mérni és egészséges határon belül tartani.

25 éves nőnek az egészséges testzsír százaléka kb 18-24%.


ha meg mostanában kezdenéd az edzést,akkor szerintem ne egyből heti 6 edzéssel indíts,mert 2 hét múlva abbahagyod az tuti fix.

2011. nov. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha megindult a fogyásod utána kezdj elfutni,mert a tönkremennek a térdizületeid.
2011. nov. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#3nak igaza van.


A 30 perces futás meg nem a legjobb módja a fogyásnak, sőt.


30 perc az kevés, a futás túlsúlyosan meg túl intenzív. Erőltetett sétával, kocogással és étrendváltoztatással többre mész.

2011. nov. 24. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Már 5 kg lement csináltam egy tisztító kúrát nem eszem fehér kenyeret, és 3l csap vizet iszom egy nap, biciklizak minden nap 30 percet.A futást pedig így fogom elkezdeni:

[link]

1 Óráig szeretném emelni majd fokozatosan.

2011. nov. 24. 12:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy tisztítókúra.
2011. nov. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!