Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen módszerrel érhetek el...

Milyen módszerrel érhetek el sikeres fogyást?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


16 éves fiú vagyok, 187 cm magas, és 125 kg. Tudom hogy ez elég komoly túlsúly, és egyáltalán nem tesz jót az egészségemnek, de a módszerekkel amiket eddig próbáltam egy deka zsír sem ment le rólam. Tudnátok valami tanácsot adni nekem? Mindenféle étrend, tréning, sport érdekelne, amit csak tudnátok ajánlani. Köszi szépen előre is!


2011. nov. 24. 07:47
 1/6 anonim ***** válasza:

piszok egyszerű módon is letudnál fogyni :

ha nem ennél ennyit.

2011. nov. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Életmód váltás... amúgy a legegyszerűbb módszer, hogy csökkented a napi kalóriadagodat és növeled a mozgást. Ez a kettő együtt garantált módszer, de csak is hosszútávon. Nem 1-2 hétre gondolok és még csak nem is 1-2 hónapra, hanem évekre és folyamatosan!

Csak és kizárólag kitartással lehet sikert elérni, szóval nem tudom, hogy eddig mivel próbálkoztál és az mennyi ideig tartott, de mivel még fiatal vagy valahogy az az érzésem, hogy nem voltak hosszútávú próbálkozásaid, csak fellángolások inkább.

Viszont az meg a legrosszabb, mert ha koplalsz mondjuk két hónapig, majd feladod, mert nem kapod azt az eredményt, amit vártál, akkor ezzel csak rontasz a helyzeten.


Amúgy lehet, hogy a te esetedben nem ártana egy komolyabb orvosi kivizsgálás is, hogy nem e inkább hormonzavarról van szó.


Ja, még annyit, hogy én, amikor fogyóztam igazán látható és érezhető eredmény 6 hét után kezdődött... addig kb olyan volt, mint ha valami szélmalomharcot vívnék.

Sok sikert neked!

2011. nov. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első: Alig eszek már kb 2 hónapja...


Második: Köszönöm!

2011. nov. 24. 08:31
 4/6 anonim válasza:
Közlekedj kerékpárral. És hobbiból is csináld, amennyit csak tudod. Rólam kb. olvadt lefelé így a zsír. Mondjuk én vékony alkat vagyok, tehát ennek nem örültem, de tény, hogy ennél jobb nincs is. Spinning is nagyon jó lehet, vannak ilyen edzések is, sok csajjal!
2011. nov. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

" Alig eszek már kb 2 hónapja... "


kedves kérdező,legalább te magadat ne verd át,ha már minket meg is próbálsz ezzel a szöveggel,

ha még mindig 125 kilós vagy,akkor te bizony nem csak csipegeted a kaját,hanem még mindig falod

2011. nov. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
en 188 centi vagyok es majdnem 40kilot fogytam, 1 év alatt. heti 4x-5x 45-70p aktív mozgás (elején séta, mostmár futás), és napi 1500kcal 5 részletben... a régebbi kérdéseket böngészd át és alakíts ki egy étrendet, amit tartani tudsz, a megfelelő diétával a legkönnyebb fogyni...
2011. nov. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!