Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi volt itt ( fogyókúra...

Mi volt itt ( fogyókúra témakörben) a legmeghökkentőbb kérdés, amit láttál?

Figyelt kérdés
2011. nov. 24. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
2011. nov. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nekem jobban tetszettek régebben a tekercselős (bepácolós) "módszerek" és kérdések. akkora se.gg hül.yéket akik azt írták. már nem a kérdést, de akik annak kapcsán még ajánlották.. hát egy 90 napig diétázó diplomás élelmiszermérnök az olyan idiótákhoz képest.

félreértés ne essék, nem valami bőr hidratáló pakolásról írok, hanem a fűszeres fogyasztó sza.rokról.


ezek tényleg egy valamire lettek volna jók: ha már bepácolták magukat, akkor humanitárius okok miatt érvágás után egy nagy sütőbe, ha már fahéjas chilis ízesítésűek azt hiszem én vállalnék egy kóstolót is.

2011. nov. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

XD

Amit az első linkelt azon én is szakadtam. Hogy lehet valaki ennyire sötét? -.- XD

De a tekercselősek is jók:)

2011. nov. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem a 170cm vagyok és 48 kg vagyok és jó ha egészhéten csak napi egy almát eszek kérdések meg a dagadt vagyok 125kg és 150cm de nem tudok leofgyni,mert nincs pénzem,nincs időm,nincs ezaz amaz kifogások...meg ha kiköpöm a kaját akkor is hízlal?...:D
2011. nov. 24. 20:05
 5/6 anonim ***** válasza:
és a fejkörzéses toka fogyós?
2011. nov. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
TOKATORNA ! :D
2011. nov. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!