Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valahol érthető vagy beteges?...

Valahol érthető vagy beteges? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Soha nem voltam az a "nagydarab" de mostanában egyre csak fogyok. 44kg/160cm

Nem arról van szó, hogy kövérnek látom magam. Sőt, nagyon is látom a tükörben, hogy sovány vagyok. Látom a többi lányt, van fenekük, combjuk, karuk... nekem nincs :(( szóval tudom, és azt kívánom bárcsak hízhatnék, de nem akarok enni.


Azzal hogy koplalok erősnek érzem magam. Ha elkezdek falni (mert vagy alig eszem valamit egész nap, vagy egyszerre felzabálok mindent - köztes út nincs nálam sajnos) akkor egy iszonyatos düh önt el magam felé, gyengének érzem magam, egy rusnya vesztesnek..... Ha pedig koplalok büszkének és sikeresnek.


2011. nov. 26. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:

anorexiás vagy, csak nem vallod be "saját magadnak" sem. AHa valóban elégedett lennél magaddal, sőt azt kívánnád, hogy hízz, nem koplalnál. Nagyon sovány vagy, egy +5 kg nem ártana. Így csak a saját szervezetedet cseszed tönkre és ettől nem erős leszel, hanem beteges, sovány, száraz bőrű akinek a haja is hullik - tényleg ezt akarod?

Sport és egészséges életmód.

Én -5 kg-tól szabadultam meg másfél hónap (majdnem 2) alatt, egészséges életmóddal, sport nélkül (mivel arra nem volt időm, illetve felmerültek más problémák is), de most elkezdem azt is, mert helyre jöttem.

Nem attól leszel erős, hogy elrontod az egész életedet.

2011. nov. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*5 kg-tól
2011. nov. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj pszichiáterhez, mert anorexiás vagy!
2011. nov. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

milyen összefüggés van az evés - koplalás és az önérzeted között? lelki hülyeség :) már bocs, ezért én is ajánlom az orvost.

de ha velem találkoznál, és szeretnéd könnyedén megmutathatom egy életre, hogy milyen gyenge vagy. és akkor nem lesz ilyen problémád, mert tudni fogod hogy az Aczél egy brutális erős állat, és te étkezésedtől függetlenül is gyenge kategóriában vagy, viszont --> megtalálhatod a lelki békédet. ami sokat és, pl. most nem lenne ilyen fura problémád.

2011. nov. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!