Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rettenetes étvágyam van,...

Rettenetes étvágyam van, sorra belebukok a diétákba, van valami tuti tippetek?

Figyelt kérdés

sziasztok!


nyárig semmi baj nem volt a súlyommal, 60 kiló voltam, 58 lenne a full ideális.

de ilyen-olyan gondok miatt gyógyszert kell szednem, ami megnöveli az étvágyamat.

(nem örökre kell szednem, csak most nyárig...)


csak nemrég kezdte kifejteni ezt az áldásos hatását, egyik hétről a másikra 69 kilóra híztam!


oké, semmi baj, turbó d.éta...(nem írhatom ki a nevét.) 2 hét alatt leszenvedtem magam 62-re, de ahogy abbahagytam, visszamentem 65-re...


kevés húst eszem, de elég sok szénhidrátot...


a következő turbó d.étát 1 napig bírtam, már rá sem tudok gondolni arra a hülye turmixra anélkül, hogy a rosszullét ne kerülgetne...



most kezdek sportolni, de kellene valami tutira bevált étrend...


nincs valami tippetek?...


ne egyek csokit egyáltalán?

vagy 6 után ne egyek?...

ilyesmikre gondoltam...



szeretném magam formába hozni, mert így nagyon rosszul érzem magam a bőrömben!

de ha rám jön a falás,... ja igen, az a legrosszabb, hogy nem is vagyok éhes, mégis eszem!!!



köszönöm előre is a válaszokat!



(21 éves lány)


2011. nov. 27. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát amíg a gyógyszert szedned kell ez elég nagy küzdelem lesz...

Nagyon nagy akaraerőre lesz szükséged.

A napi többszöri (5)étkezés jó megoldásnak tűnik, mert igazából sosem fog pangni a gyomrod. Természetesen nem mindegy hogy mivel töltöd meg. Igen, a cukros/finomlisztes dolgokat most félre kell tenned. Több zöldség, gyümi, sovány husi (pulyka, pipi,), hal. 6 után elvileg nem túl jó enni, de a te esetedben ez kész rémálomnak tűnne...olyan hamit kell találni, amiből egy kicsit nyugodtan megehetsz. Pl. hal köret nélkül, egy-két alma, zabkása -ne riasszon el a neve, nagyon finom tud lenni:), de sok lehetség van még. A tejtermékekkel bánjál csinján és este NE egyél. A szervezet nem tud könnyen megbírkózni a tejjel. Az leginkább kisbocinak való:)


És a jó öreg mozgás....Mégha fel is szalad majd 2-3 kiló, azt le fogod tudni adni, ha már nem kell szedned a gyógyszert...

2011. nov. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elég jól látod, mit kellene tenned. A csokit mellőzd, a süteményeket, fagylatot, pogácsákat, stb. Lehetőleg már 17 óra után ne egyél, legfejjebb egy kis gyümölcsöt és vizet. Alkoholt ne /magas a kalória tartalma/. A napi étkezéseknél az eddigig adagodat felezd meg /kistányér!/, soha ne nassolj két étkezés között.
2011. nov. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

húúha, köszönöm a válaszokat!:)


alkoholt szerencsére nem is ihatok...:):)


hát, ez kemény lesz...

néha úgy érzem, hogy még egy pohár víztől is hízok...:D



akkor belevágok a nagy önkontrollba...:P



köszönöm mégegyszer!:)

2011. nov. 27. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!