Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az a baj hogy hájas vagyok,...

Az a baj hogy hájas vagyok, és fogyni szerenték de nem sikerül, mán egz hete, hogy 6 után nem eszek es csinalok minden nap 100 hasprest, s ha eszek is keveset mais csak egy kicsi levest etem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. nov. 27. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:
hasprés tudtommal nem fogyaszt, hanem a hajad alatti izmokat erositi..na most fogyokura lenne a megoldas ha nagy a súlyfelesleged, de nem irtad hány kg és centi vagy :/
2011. nov. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
160 centi körül és 56kg igy nem tünik soknak de hájas vagyok
2011. nov. 27. 17:26
 3/3 anonim ***** válasza:

nem keveset kell enni, hanem akkora mennyiséget, hogy fogyj. plusz rendesen edzeni. a 100 hasprés miatt kiröhögnélek, de a lelkiismeretem (pl. Izmael) biztos írná, hogy fokozatosan kell elkezdeni az edzést.. úgyhogy az ő tiszteletére csak annyit írok, hogy térj át kemény edzésre.

az intelligenciádat is leszólhatnám, amiért emberi képességeid megfeszítésével annyira futotta, hogy 6 után nem eszel, de ehelyett felhívom a figyelmedet arra, hogy máskor intelligens és hozzáértő emberek tanácsait fogadd meg, és ne az agyhalott hülyeségeket (mint a 6 után nem evés). már ha fogyni is akarsz, vagy az egészséged jelent bármit is neked.

2011. nov. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!