Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen pótcselekvést végezzek...

Milyen pótcselekvést végezzek evés helyett? Van valami jó hánytató módszeretek?

Figyelt kérdés

Le akarok fogyni, mert így már depressziós vagyok. Arra gondoltam, hogy dohányozni fogok vagy valamilyen pörgetőt szednék...nem mindig zabálok, csak ha ennék akkor nem akarok enni se már...


egészséges kajálást csinálok amúgy meg napi 1 órát sportolok, de sz@rt sem ér...


és már ott vagyok, hogy már emberek közé se akarok menni ezzel a testtel...hányadék disznó...


2011. nov. 28. 19:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
magyarul teljesen normális a testtömeged...erős önértékelési zavaraid vannak
2011. nov. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

hú.. lelkileg minden rendben? egészséges étel és edzés nem sza.rt se ér, csak annyit kéne enni hogy közben fogyj.

hányástól nem fogysz, de hogy a kérdésednél maradjunk teli hasra 2-3 gyomor ütés, és minden kijön.


amúgy a lelki részt azért írtam, mert sok zsíros ember lelkileg egészséges annyira, hogy elfogadja magát. ha te a 68 kilódat nem tudod elfogadni, nyilván nem egy kiegyensúlyozott boldog ember vagy. ilyen alapokkal hogy akarsz lefogyni? :(

pótcselekvés: küzdősport. hozzáadna a mozgásodhoz, plusz lefoglalna. vagy egyéb edzés, otthoni erősítés.

könyvtárba járás, barátokkal időtöltés kaja NÉLKÜL. tehát nem a kukorica-mozi kombóra gondolok, hanem mászkálásra.. kirándulásra délutánonként.

2011. nov. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Annyira kövér ne lehetsz.Sok sikert neked,hidd el,menni fog csak kitartást.Azét mennek le lassan a kilók,mert nincsen olyan sok felesleg belölük.!
2011. nov. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Biztos hogy nem vagy még csak duci sem!!!

ne hánytasd magadat mert kirohadnak a fogaid és tönkre megy a nyelőcsöved (szeretnéd hoyg az életed további részében géppel etessenek?)

dohányzás nem segít sokat

Ha tényleg mindennap futsz 1 órát és egészségesen eszel (NEM KOPLALSZ) akkor 100000% hogy fogyni fogsz zsírból

eközben nő az izmod

ne a kilókat nézd hanem a centiket

egyél normálisan ha nem eszel a szervezeted az izmodat kezdi el lebontani és mikor elkezdesz enni, egy picivel is többet az mind menni fog zsírba


amúgy: rágózz, menj ki sétálni, legyél a haverokkal, gépezz, tanulj! ha éhes vgay egyél gyümölcsöt


ne fogyj sokat maximum 5 kilót

2011. nov. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!