Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 kisebb töltelék töltött...

1 kisebb töltelék töltött káposzta hány kalória kb?

Figyelt kérdés

Mindenhol más értékeket írnak, van ahol kétszázvalamennyi( úgy írja egy adag, de mennyi az az egy adag?), van ahol 600, nem értem e 100 grammra, vagy adagra vagy mire vonatkozik?

Kb mennyi lehet benne? 40 gramm körül van.


2011. nov. 29. 13:30
 1/6 A kérdező kommentje:
Jah és nem zsíros húsból van, sovány disznóhús, kevés rizs, nincs benne hájas, kövér hús, se szalonna.
2011. nov. 29. 13:31
 2/6 anonim ***** válasza:
Így lehetetlen megmondani. Pontosan mit tettél bele és mennyit, ebből kijön az össz. kalória, innen lehet visszaszámolni, hogy ha van 10 gombóc, akkor 1 gombócra mennyi jut.
2011. nov. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A 40 g pedig nagyon kevés, 4 deka. Biztos, hogy ennyit akartál írni? 1 szelet kenyér nehezebb ennél. Annyira kicsi?
2011. nov. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
1 töltekék 40 gramm, biztos, az előbb mértem meg. Igen, olyan kicsi. Most pontosan nem tudom megmondani, hogy miből hány gramm van benne, nem én csináltam, hanem anyukám. De nem is pontos értéket kértem. Csak KB!
2011. nov. 29. 13:51
 5/6 A kérdező kommentje:
Meg ő se tudná megmondani, hogy miből mennyit tett és hány töltelék lett belőle, ilyenkor csinál maguknak, nekünk, bátyáméknak, több napra, szóval jó pár töltelék készült.
2011. nov. 29. 13:53
 6/6 A kérdező kommentje:
És még mondja valaki, hogy nem bonyolult a kalóriaszámolgatás...
2011. nov. 29. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!