Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon leszeretnék fogyni....

Nagyon leszeretnék fogyni. Hogy kezdjek neki?

Figyelt kérdés

Neten találtam pár diétát..de olyan voltak benne amiket itt kapni se lehet.:/ Felüléseket szoktam csinálni,táncolok,zumbázok. De zavar hogy nem látom magamon hogy fogyok. Tudom hogy ez a 20-25kg nem 1-2 nap alatt fog lemenni. de sokan mondják a környezetembe hogy dagi vagyok..stb és ez nagyon zavar :/

Szóval valami tanácsokat kérek hogy milyen diétát csináljak és mit tornázzak. Előre is köszönöm :))


[link]


12/L 153cm 79-80 kg


2011. nov. 30. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Számold ki itt, hogy mennyi kcalt ehetsz ahhoz, hogy heti fél kilót fogyj:

[link]


Ez alapján állítsd össze magadnak amit enni akarsz, írj fel és számolj ki mindent. Az az ideális, ha a napi bevitt kalóriáid 40%-a fehérje, 30-a zsír és 30%-a szénhidrát. Válassz magadnak valami jó kis netes alkalmazást, amivel vezetni tudod a kaja naplót. Én a shapeupclubot használom, de ott myfitnesspal, vagy a kcal.hu is.


Fontos, hogy mozogj, de 80% a diéta, 20% a mozgás jelentőssége.

2011. nov. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én első lépésként soha nem győzőm hangsúlyozi, hogy mennyire fontos a cukor/édesítőszer tartalmú dolgok elhagyása valamint a finomliszteseké. Már ez önmagában jó pár kiló mínuszt hoz a konyhára....A többire előttem már válaszoltak.
2011. nov. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Dexy válasza:

Egyél minden nap. Ne koplalj! Ez fontos!

Ne egyél kenyeret, tésztát, vigyázz a cukorra.

Igyál sok vizet, és egyél sok zöldséget, gyümölcsöt.

Mozogj és sikerülni fog! Én is nemrég kezdtem el a fogyózást, mozgást, és csak lelkesedás kell!

2011. nov. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!