Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyózom már marcius óta. Jól...

Fogyózom már marcius óta. Jól csinálom? Lenn.

Figyelt kérdés
Muszály volt elkezdenem valamit mert nem birtam... 74 kg voltam... sportolni keztem... es a kajára is odafigyelek vagyis nagyrészt lemondtam az édességekről sok gyümölcsöt eszek.... stb... kb hetente 3vagz 4 szer járok kondizni kb 1.5 orát. És elégedett vagyok de kevésnek tartom azt h most 65 kg vok es kb 9v1ö kg fogztam.Mindkep folytatni akarom meg legalabb 8 kg minuszba jó lenne. Szóval jól csinálom? 169cm és 17 éves lány. Mit tegyek még? Kép [link] [link]
2011. dec. 2. 18:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Valóban egy kicsit lassú a fogyás, de a lényeg, hogy haladsz azon az úton, amit elterveztél. Az alkalmanként másfél óra kondi szerintem még kicsit sok is. Talán kellene valami más jellegű mozgás is, például gyaloglás, biciklizés. Lehet, hogy az étrended sincs teljesen rendben. Itt találsz néhány ötletet mind az étrendet, mind az edzést illetően:

[link]

2011. dec. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Krisz85 ***** válasza:

Nem lenne ez rossz, csak el kéne felejteni azt a fránya gyümölcsöt és a benne található gyümölcscukrot, mert ha valami, hát az kerülendő diétában. A zsírbeviteledet is optimalizálni kéne annak megfelelően, hogy mik a céljai, úgyanis sokan nem tudják de a zsírvesztés megáll ha valaki pl túl alacsony zsírt visz be naponta. Ezt a 8 kg minuszt honnan állapítottad meg? ránézésre? totál nem ez számít, hanem a tükör, lehet hogy az csak 5 kg lesz, vagy éppen 12, ne a súlyod nézd, hanem magad a tükörbe pl a derekadon a "háj" nagyságát, mert ugyebár mindig onnnan megy le és kezd el látszani legkésőbb a zsírvesztés, ahol a legtöbb van. Én a helyedben 3 kondit csinálnék mérsékelt súlyzós edzéssel, óránként egy órát, aztán jöhet a többi nap a napi 1 óra aerob edzés is. Két oldalt ajánlanék. Sárga kapszula c. könyv body.builder.hu , beregisztrálsz és letöltöd az edző válaszol rovatból, illetve a sportika.eu oldal videógallériájának összes epizódját, érdemes megnézned. Kozaróczy Tibor videói, aki elég komoly szinteket súron táplálkozástudományi ismereteket tekintve.


sok sikert,

2011. dec. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Krisz!

Azért nehogy már a gyümölcsöket (úgy összességében) kerülni kelljen! Egyébként a szénhidráton kívül pl. vitaminokat is tartalmaznak.

2011. dec. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát köszike. de olvastam már olyat, hogz a gyümölcs az jo... mask konditeremben sok cardiot végzek.. vais az több nem az izom épités.
2011. dec. 2. 18:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Alma, narancs mehet nyugodtan. A banánt viszont tényleg mértékkel.
2011. dec. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
aha.. tudom, hogy a banánt nem jó. de pl alma, narancs, kiwi,grapefruitot szoktam enni főlleg. most télen. mask azt hallottam h a kiwi és a grapefruit segit a fogyásban
2011. dec. 2. 18:50
 7/8 Krisz85 ***** válasza:
A kiwi tele van emésztő enzimmel, tehát jó, az ananász is, amire vigyázni kell az a gyümölcscukor , de az igazat megvallva tényleg nem kell kerülnöd őket, eheted, nem vagy versenyszintű testépítő, és megsúgom ha jó a diétád és bele van számolva az össz. napi ch-ba a gyümölcs ch tartalma akkor tökmindegy ha eszel egy kis kivit, vagy épp ananászt, reggel és edzés után mehet a banán, de én figyelném hogy melyik gyümölcsnek alacsony a Gi indexe, a banáné k...va magas, de a gréfut és az alma pl alacsony gi indexű, ha már eszed, akkor reggel és edzés után, azzal nem ártasz magadnak és a diétádnak sem, ha beleszámolod a napi össz.be :d
2011. dec. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszike... próbálom betartani őket... hát a banánt álltalában reggel egy jaurttal eszem... és mivelhogy suli után megyek kondizni akkor miután hazaérek eszek pár gyümölcsöt és az a vacsiiim is...
2011. dec. 8. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!