Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan foggyak le FIATALON?

Hogyan foggyak le FIATALON?

Figyelt kérdés
Sziasztok!13 éves vagyok és nem vagyok megelégedve az alakommal.2 éve próbálok fogyni, hogy nem eszek édességet, meg egyíéb, és egész jól megy, de lassan(2 éve 50 kg vagyok:))Szerintetek hogyan tudnám felgyorsítani a "fogyásí folyamatot"?
2011. dec. 3. 22:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Milyen magassággal vagy 50 kg?
2011. dec. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
162 cm
2011. dec. 3. 22:54
 3/10 anonim ***** válasza:

Akkor nem kéne fogynod, a súlyod teljesen normális (a gyerek BMI szerint is).

Ha nem vagy megelégedve, akkor tornázz rá, sportolj, de fogyókúrára egyáltalán nincs szükséged súly szempontjából, az életkorodra való tekintettel meg főleg nem kéne erőltetni, fejlődési szakaszban vagy, könnyen befolyásolhatod nem jó irányba.

2011. dec. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Tom Benko ***** válasza:
Testnevelés órán való aktív részvétellel, plusz önszorgalomból reggeli és esti tornával. Ráadásul akkor nem kell magadtól sem megvonnod semmit.
2011. dec. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem sem kéne nagyon fogynod! mindenesetre mozogj sokat! én nagyon vékony vagyok és lusta, sose sportoltam és most szívom meg a levét :(
2011. dec. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Legyél megelégedve, azért nem tudsz lefogyni, mert nincs miből.
2011. dec. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

azért nem vagy megelégedve az alakoddal, mert egy kisgyerek vagy.

mint a "rút kiskacsa", ha ismerős a mese, felnősz és szép arányos ember leszel. illetve ha nem, akkor lehet célirányosan táplálkozni + edzeni ezért. most kb. fölösleges. étkezz egészségesen, és ne egyél túl sokat, mert csak 50kg vagy, aránylag persze sok energia kell, mert növekedsz, de ettől még nem kell zsírra gyúrni.

2011. dec. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Gondolom, most azért írtad ki ezt a kérdést, hogy mindenki mondhassa neked, hogy egyáltalán nem vagy dagadt, és nem sok az az 50 kiló.

Egyébként egyáltalán nem sok, teljesen normális a súlyod.

Ne hidd hogy minden fiúnak a csontváz lányok tetszenek, sőt egyáltalán nem !!!

2011. dec. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ja, biztos ezt akarod hallani, hogy fogyjál még 10 kilót és akkor leszel igazán gyönyörű.

De akkor már két tégla is kell a zsebeidbe, hogy ne fújjon el a szél :)

2011. dec. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem fogyásra van szükséged, hanem alakformálásra. Szóval van egy rossz hírem babám! Nem fogyóznod kell, hanem tornázni!
2011. dec. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!