Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kalória lehet ebben a...

Hány kalória lehet ebben a sós süteményben? Sehol nem találom.

Figyelt kérdés
Leveles tésztába csavart anya negyed virslit...egy virsli ugyebár 140 kcal, ezt már megtaláltam, szval egy ilyen kis adagban a virsli maga 35 kcal, de a leveles tésztával, tojással megkenve, sajttal megszórva kb mennyi lehet?
2011. dec. 6. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Okosabbak lennénk ha tudnánk a súlyokat. A leveles tésztának elég magas a kcal értéke,ezért lenne jó pontosan tudni mert csak 10grammnyi is 30-40kcal ingadozást jelent.

Nekünk meg fogalmunk sem lehet mennyi tésztába van becsavarva.

2011. dec. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Persze, bocsi. Szóval kb fél centi vastagra nyújtotta, és úgy 5 cm széles, 15-20 cm hosszú csíkokat vágott, és abba tekerte bele a virslit.
2011. dec. 6. 21:32
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

térfogatot lassan már számolhatunk, ha ismerjük a leveles tészta sűrűségét és rákeresünk az energiatartalmára, már tudni is fogjuk a választ.


Kérdező. ha ilyenre alapozod az étrendedet, akkor úgy is beteg leszel. fogyástól függetlenül.

mivel nem ilyenre alapozod az étrendedet, ezért nem egyszerűbb úgy tekinteni erre, hogy megetted, egészségedre, és úgy sem befolyásolja egy étkezés a testzsírodat? :)

2011. dec. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem mindegy? Aki leveles tésztát eszik meg virslit az mit foglalkozik avval hány kcal?!...
2011. dec. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mert aki diétázik az nem ehet levelestésztát? Dehogynem! Csak bele kell számolni a napi kalóriaszükségletbe!

Szerintem egy diéta nem arról szól hogy amit kívánunk azt megvonjuk magunktól,és sz@r ízetlen madárkajával tömjük a fejünket.

2011. dec. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
persze, pont a diéta nevében együnk olyat, ami szétb.assza a szervezetünket, mesterségesen jó ízűvé és állagúvá van "varázsolva".. ez lesz a szakmám, nekem is van pár jó ötletem. csokoládé ízesítésű kutyasza.r, ez lesz a legjobb. olcsó lesz, de csomagoláson kívül szinte nem lesz önköltségem. az alapanyagokat (cucc + aroma) egészen olcsón lehet majd szerezni, az íze, illata, állaga egész jó lesz.
2011. dec. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

off:

Aczél,menj már innen a búsba a hülyeségeiddel együtt,mert már piszkosul kivagyok/vagyunk tőled meg az egészségmániáddal!

2011. dec. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!