Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyás kórházzal? Hülye ötlet?

Fogyás kórházzal? Hülye ötlet?

Figyelt kérdés

Augusztus legvégére elértem a súlyok csúcsát: sikerült 96 kilóra felhíznom 20 évesen a 178 cm magasságomhoz...

Azóta elindult a suli, a stressz, kicsit visszafogtam magam, mozogálgattam, és lementem 91-re, aztán mostanában stagnáltam... Viszont bekerültem 3 napra a kórházba, ahol egyáltalán nem is voltam éhes, alig ettem, pihiztem végre, és olvasgattam, és mikor hazamentem, láss csudát! 88 kg-t mutatott a mérleg. És a vicc, hogy nem koplaltam, amíg nem otthon vagyok, addig nem hiányzik az evés (otthon viszont stressszzabáló vagyok..)

Lehet, hogy ez lenne a megoldás? be"feküdni" 1-két hétre egy kórházba...? Mit gondoltok? (általában fogyok, ha nem otthon vagyok)


2011. dec. 6. 23:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
és milyen ürüggyel mennél be?
2011. dec. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

pl bekapkodok pár gyógyszert, azzal csak benn tartanak nem? :D

(vagy bemegyek, mint kóros elhízott, akinek az élete függ a fogyástól.. khm..)

2011. dec. 6. 23:55
 3/14 anonim ***** válasza:
Mondd azt, hogy fáj a hasad, és ha megnyomkodják, mondd, hogy igen ott fáj, akkor bevisznek vakbélgyulladásgyanuval. Én így kerültem be, 3 napot feküdnöm kellett, szörnyű volt. Ha fogyni akarsz, ne így fogyj, hanem egészségesen, mert így vissza fogod hízni.
2011. dec. 7. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
azért fogytál, mert a kórház nem hízlalda. ott kímélő, ételeket adnak, ráadásul megszabott időben. rendszer volt az étkezésedben, és nem adtak annyit, mint otthon ettél. a stresszfaktort kellene megszüntetni, ami a zabálást okozza. nem kórházba kell menekülni a problémák elől, hanem felnőtt módjára úrrá lenni rajtuk.
2011. dec. 7. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
érdekes, én 9 napot voltam bent, 4 kg-t híztam...
2011. dec. 7. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

hát köszi a válaszokat, és kedves nem tudom hányadik válaszolónak: Igen, könnyű mondani, hogy felnőtt módjára kell megoldani a stresszfaktorokat! Megoldás az lenne, ha elköltöznék innen, de míg az érettségire koncentrálok, és nem dolgozok közben, hogy nagyon jó legyen az érettségim, hogy felvegyenek valahová, hogy aztán munkát is kapjak, addig esélyem sincs elköltözni... ^^

De azért köszi a tippet ;)

(és nem azért kellene elköltöznöm, mert itthon eszek, hanem mert azért eszek, mert így vezetem le az itthon lévő állapotok által okozott stresszt ééés sok "szörnyűséget". azt hiszem

2011. dec. 7. 07:31
 7/14 A kérdező kommentje:
persze nem tudatosan
2011. dec. 7. 07:31
 8/14 anonim ***** válasza:

" És a vicc, hogy nem koplaltam, amíg nem otthon vagyok, addig nem hiányzik az evés"

ha nem ettél rendesen, akkor koplaltál.


egyébként semmi meglepő nincs abban, hogy ha kevesebbet eszel akkor fogysz. rengeteg víz lehet megkötve a testedben, + ürül a bélsár is. ez a pár kiló még egy szálkás embernél is összejöhet, csak a béltartalom miatt.


a kórházas megoldás hibái: 1. nem eszel rendesen, fehérjék és zsírok nélkül (teljes értékű fehérje és esszenciális zsírsavak) beteg leszel, izomtömegből fogsz veszteni.

2. egész életedben ez lesz a testsúlykontroll? bemész egy kórházba? és mégis hogyan? a kórházakat leginkább zárják be mert nincsen pénz rá, és a helyzet bármikor súlyosbodhat, most még istenes.. majd rád lesz pont ágy? nem lesz mindég ilyen kellemes az élet, beteg vagy, kórházba mész, és benn tartanak és vigyáznak rád. erre nagyon nem építenék. egy részt, mert ki kell nőni hogy másokra támaszkodj, így leszel egészséges és egyedülálló ember.

Más részt, nem megoldani kellene a lelki gondjaidat? elmenekülsz inkább előlük egy kórházba? miért vagy stressz evő? miért stresszelsz? ami még fontosabb: tai-chi-zol? ha nem miért nem? már nem lennének ilyen kaliberű problémáid.

Aczél.

2011. dec. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
olvasd el az ő történetét: [link] ő kórházban fogyott, de át is nevelték ott (nem csak éheztették mint téged), így otthon tovább tudja folytatni a fogyást és már nagyon szépen halad :)
2011. dec. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én mondok egy jobbat. Mi lenne ha azt a kórházi étrendet és beosztást követnéd? Vagy elmennél egy dietetikushoz az is tud ilyen étrendet összeállítani.
2011. dec. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!