Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Súlytartó...

Mit csináljak? Súlytartó vagyok bővebben lent.

Figyelt kérdés

Szóval régen kövér voltam nagyon 96kg és lefogytam 36kg-ot,most súlytartó vagyok.2kérdésem ill problémám van,ami aggaszt.:(

1.Ma ezeket ettem (súlytartásnak szerintem jó legalábbis nálam asszem):

R:zabkása vizzel édesitővel+mazsival és 1reszelt almával

tizórai:3körte+2alma

Ebéd:4kicsi darab parolt csirkehúsi es egy adag brokkoli meg sargarépa főzve 1kefirrel leöntve

Uzsi:1sovány joghurt

Vacsi:4db csirkemell sonka cogattéval vagy miaz:)

És a bajom az,h gondoltam mikulásra meglepem magam egy milka táblacsokival hat megettem és a munkahelyen meg kaptunk egy 250grammos merci csokit azt is megettem.Félek,h meghizom töle.:( Tudom tudom olvastam az itteni nagyzabálos tesztet,de en nagyon hizékony vagyok:((( most mit csináljak?arra gondoltam,h szerda,csütörtök,péntek csak almat es répát meg karalábét ennék.Szerintettek ez jó ötlet?amugy nagyon ritkán es nagyon keves csábitást engedek meg magamnak.Ja és naponta 30percet taposozom ugyh ugrokötelet erősitek az oldalara,h a karom is erősödjön,és könnyüfizikai munkát végzem napi 8órat allok folyamatosan,de ma mondjuk 12órát álltam.

A másik kérdésem,h kéthete nőtt a súlyom 1,5kg-ot és a hasam.olyan mintha fel lenne puffadva(étrendem ua volt csak édesség nem) aztán most megjött.sulyt azota nem mértem majd hetvegen.ez lehet attól?eddig nem foglalkoztam vele.Ha lehet normálisan válaszoljatok.Köszönöm.Ja 23L


2011. dec. 6. 23:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha olvastad a zabálós tesztet akkor mi az gond?

Biztosan nem fogsz meghízni a kis csokitól!

És milyen lesz a karácsonyod? Ilyen görcsösen fog az is telni? :/


Ha lefogytál 36kilót,gondolom folyamatosan mérted a súlyod és megtanulhattad hogy 1,5-2kg semmi,betudható a napi ingadozásnak,mensi,vízvisszatartás stb


Egyél normálisan! Az alma-répa-karalábé napot meg hanyagold.

2011. dec. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Eszek most normálisan,ahogy súlytartóan szoktam.Fogyókúra alatt 2x mértem összesen a súlyomat és kcal-t sem számolgattam...
2011. dec. 7. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!