Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Karácsonyig mennyit fogyhatok...

Karácsonyig mennyit fogyhatok koplalással?

Figyelt kérdés

Tudom-tudom.szétb@szom a szervezetem,visszahízom stb...

Az az igazság,hogy mióta utoljára láttam a családom eléggé meghíztam.MOst 90 kg vagyok.Karácsonykor találkozom velük és ismerem őket.Nem akarom egy hétig azt hallgatni,hogy milyen dagadt vagyok,így is tisztában vagyok vele.Mindig szekálnak valami miatt,és elég lesz hallgatnom a többi dolgot,hogy miért vagyok szar,nem akarom még a súlyomra tett célzásokat hallgatni.Tudom,hogy csak átmeneti lenne ez a megoldás,de már fogyózok 2 hónapja és még egy deka sem ment le.

Természetesen edzem is,de tényleg nem ment még le semmi sem,centiben sem.


A koplalást úgy értem,hogy max 500 kalória egy nap,plusz egy erősebb edzés.



Mennyi mehetne így le 2,5 hét alatt?



2011. dec. 7. 13:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Lemehet vagy 5 kiló, ha nem ájulsz el közben ettől az elégtelen energiabeviteltől. Plusz még rá is edzel...

Inkább nem prédikálok. A te életed.

2011. dec. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Hát ez nagyon LOL. Szóval koplalni akarsz karácsonyig, hogy aztán ott bezabálj. Gratulálok, így kell pár nap alatt 10 kilót felszedni, éhezés után zabálás:D

Amúgy pár kiló, látszódni se fog:P

2011. dec. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Ha már két hónapja fogyózol, akkor mit vársz az elkövetkező két hét alatt?

Szerintem most hagyd az egészet, ha bárki célozgat, vagy mond valamit, feleld azt: én így érzem magam jól!

Majd az ünnepek után keress valami másfajta módit a fogyásra a jelenlegi helyett. Pl. nem megvonod magadtól a kaját és a kalóriát, hanem a táplálkozási szokásaidat változtatod meg. Ha a szervezet azt tapasztalja, hogy minden nap, rendszeresen, ugyanabban az időpontban megkapja azt, és annyit, amire szüksége van, akkor egyrészt abbahagyja a "tartalékolást", másrészt majd elkezdi "elengedni" az eddig felszedett kilókat is. Akkor már lesz értelme a rendszeres tornának, futásnak, egyéb zsírégető testmozgásnak is.

Most az ünnepek alatt érezd jól magad, ha lehet, azért a habos, krémes sütikből ne edd magad degeszre, csak mértékkel, a sovány húsokból és zöldségfélékből ehetsz bátran, és sok-sok folyadékot is.

2011. dec. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
A 90 az elég sok. Ebből kb ha 5 lemehetne addig. De 85 kilósan sem fogsz különbül kinézni, szóval szerintem már majdnem mindegy hogy 90 vagy 85. Inkább koncentrálj a húsvétra vagy jövő karácsonyra addigra formába tudod magad hozni.
2011. dec. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
azért több mint 5 kiló.. 5 és 10 között. de nem nagyon fog meglátszani. :/
2011. dec. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, 3 hét alatt 7 kilót fogytam így (kb. 300-500 kcal/nap), látszik, de azért nem az igazi. pedig 55 kiló vagyok 174 cm-hez.. egyébként betegség miatt fogytam ennyit.. étvágytalanság, hányinger, stb.
2011. dec. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Ki lehet számolni.

Van addig 17 nap.

Napi 2000 kalóriára van szükséged súlytartáshoz.

1 kg fogyás = 7500 kalória

Ha te csak 500-at eszel, az napi 2000-500 = 1500 kalória.

17 nap alatt = 17*1500 = 25500

25500/7500 = 3,4 kg

Ha nem 2000 kalóriára van szükséged (annyi kell egy ÁTLAGOS nőnek, ezért ezt írtam), akkor számold át.


Ne vedd sértésnek, de ugyanazt gondoltam, amit írtak is, hogy tök mindegy, hogy valaki 87 kg vagy 90.


De ha a koplalásra rázabálsz karácsonykor, az ünnepek után már 95 leszel, és akkor +5 kilótól nem fogsz tudni megszabadulni ugyanúgy, ahogy a mostani 2 hónapja tartó fogyókúrád sem hatásos.


Én azt javasolnám, hogy idióta tervek helyett inkább írd le ide, hogyan próbálsz lefogyni, mit eszel és mennyit és mit mozogsz, és megmondjuk, hogy miért nem fogytál és mit kellene változtatnod.

2011. dec. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Kifejtenéd, hogy számodra miből áll a fogyózás...?
2011. dec. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

HÁÁÁt..yoghurt,vagy felvágott vagy sajt extrudált kenyérrel.

Tízórai:vmi gyümölcs

Ebéd:vmi saláta,esetleg hozzá hal vagy natúr csirkemell

Uzsi szintén valami gyümölcs

Vacsi általában kimarad.


Egy héten kb egyszer eszem egy-két kocka csokit.

És minden este Rékázok.



Tudom,hogy az izom többet nyom,mint a zsír,ezért inkább centikben mérem magam,de eddig semmi változás,pedig ez a kilencedik hete,hogy csinálom.

2011. dec. 7. 16:15
 10/19 anonim ***** válasza:

Szia! Ezt így elolvasva, ha tényleg így csinálod, és nem csalsz, akkor szerintem betegség miatt nem tudsz fogyni...

Nekem pl. pajzsmirigy-alulműködésem van, és míg nem derült ki, én is hiába tornáztam állandóan, és változtattam az étkezésemen, nem történt semmi. Elmentem vérvételre, utána kaptam gyógyszert, és már el is kezdtek lemenni a kilók...Lehet, hogy neked is valami hasonló bajod van, szerintem nézesd meg magad egy orvossal! Üdv!

2011. dec. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!