Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Otthoni "edzéssel" is lehet...

Otthoni "edzéssel" is lehet fogyni, izmosodni?

Figyelt kérdés
Igazából nem fogyni szeretnék mert 162/54 vagyok hanem kicsit izmosodni/ formálódni. Itthon ha naponta/2naponta 1 órát edzek akkor izmosodhatok? És milyen gyakorlatok a hatásosak? hasra combra/vádlira és fenékre szeretnék (Lovagolok ,de mivel most tél van és iskola nem tudok sokszor járni) Köszi 18/L
2011. dec. 7. 14:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Hasra például: lefekszel hanyatt, és a nyújtott lábaid felemeled 10 centire a talajtól és tartod amíg bírod. TV-nézés közben is megy. Vagy egy szék karfáján megtámaszkodsz (mintha ülnél), és felhúzogatod a lábaid. Vádlira lábujjhegyen rugózás.
2011. dec. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Igen, otthon is lehet erősíteni. Egy kézisúlyzókészletet érdemes beszerezni, de bizonyos határok között eszköz nélkül is lehet edzeni. Íme, néhány gyakorlat:

[link]

2011. dec. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, természetesen izmosodhatsz, tölts le edzéstervet a netről.
2011. dec. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Krisz85 ***** válasza:
0%
Lehetséges, de az eredmény közel sem lesz olyan mintha edzőteremben végeznéd, legyen az akár házi edzőterem vagy konditerem, sajnos a kettő összehasonlíthatatlan, otthon sok minden elvonja a figyelmed stb, edz teremben ha teheted!
2011. dec. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%

En sajat peldamon latom, hogy Krisz85-nek nem feltetlen van igaza.

Amig edzoterembe jartam mindig elbambultam a tobbieken (foleg az izmos fiukon) meg neztem a tevet, stb.

Otthon viszont tobb idom van edzeni, mert a terembe el is kell jutni, nem kell 'normalisan' feloltozni, ha akarom bugyiban gyurok, kenyelmesebb es sokkal jobban ki tudom magam faraszani. Amikor terembe jartam es kezdtem 'meghalni' mindig arra gondoltam, h maradjon annyi erom, hogy hazajussak. Otthon nincs ez, ha akarok osszeesek a szonyegen:)


Mi gumikoteleket szereztunk be, amiket az ajtohoz lehet erositeni. Illetve hasznaltan vettunk egy profi huzodzkodo rudat, ami a furdiajtonal van, amiota azzal csinalom a labemeleseket sokkal izmosabb a hasam (parom szerint) mint mikor terembe jartam gepezni.

2011. dec. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Krisz85 ***** válasza:
0%
Én minőségi izomtömegre gondoltam kedves, amit otthon soha nem fogsz tudni felépíteni, legyél nő, vagy akár férfi. Ez sajnos vitathatatlan tény, kivéve ha komplett konditermed van a garázsban persze.
2011. dec. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
"minőségi izomtömeg" ?
2011. dec. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
kedves... ha latnad a paromat elajulnal, olyan mint Dwayne Johnson (csak kicsiben, marmint alacsonyabb), mindezt otthoni gyurastol... En elhiszem, hogy te elhiszed de attol meg az nem lesz szentiras :)
2011. dec. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Krisz85 ***** válasza:
33%
Én nem fogok olyanokkal vitatkozni olyan témában amiben nem fél éves tapasztalatom van, egyrészt azért mert eleve megnyert csatát minek vívjak? másrészt pedig az átlag ember nem lát különbséget izmos és izmos test között, ehhez tényleg csak néhányan értenek, (szimmetria, izomtapadás, testzsír% becslése akár ránézésre is. Igen lehet izmosodni nem vitatom, de olyan szintű és mennyiségű (minőségi = definiált, érett, arányos) izomtömegre szert nem fogsz tudni otthon két kézisúlyzóval meg egy állvánnyal elérni erről biztosíthatlak.
2011. dec. 8. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Krisz85 dijazzuk a harciassagod es az elszantsagod - udvozlettel, az 'atlagok' :D
2011. dec. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!