Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hatásos lehet-e ez? Mennyi...

Hatásos lehet-e ez? Mennyi idő alatt fogynék le ennyit maradandóan?

Figyelt kérdés
Szeretnék kb. 10 kilót fogyni, hogy ne legyen rajtam zsír mert a hasamnál meg az oldalamnál van felesleg.Úgy terveztem , hogy 1000-1200 kalóriát eszek meg 1 nap és 1 héten 3x minimum futok,biciklizek kb. 1 órát. A probléma az hogy csak eszek,eszek,eszek és nem sportolok mert téli szünet van a fociban, de régen is volt rajtam felesleg...
2011. dec. 7. 19:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát ha látod a problémát az már fél siker! Hajrá mozgás! A kérdésedre te adtad meg a választ. És persze azért mértékletesség. Valaki anno itt kinevetett, sőt... amikor arról írtam, hogy télen sokkal többet kívánunk enni, és a szervezet raktár üzemmódban van...pedig ez sajnos így van...
2011. dec. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!