Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Súlytartásnál késő esti...

Súlytartásnál késő esti (23-00h közti) gyümölcs-alma, narancs, mandarin, kiwi evés belefér? Vagy inkább ne?

Figyelt kérdés
Tisztábban vagyok vele, hogy gyümölcscukor, de eddig mindenhol azt hallottam, hogy gyümölcsöt lehet enni. Aztán itt olvastam ezt azt és most meg ugy nézki, hogy nem, mert szénhidrát?! Hogy van ez? Eddig nyugodtan ettem pl napi szinten egy kg almát minimum. Sőt igy fogytam le ill igy is

2011. dec. 7. 23:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
63%

ja, csak nem mindegy, mit eszik a gyümölcs mellé... ha csak azt eszi egész nap, az az ő baja, hadd szenvedjen a semmiért...

aki viszont nem csak 30 kg-t akar fogyni, hanem jól is akar kinézni (nem jobban! jól!), az nem fog megelégedni egy felemás étrenddel. Igen is számít. mert aki kiegyensúlyozott táplálkozást akar, az eszik összetett ch-t, fehérjét, esszenciális zsírokat, és gyümölcsöt persze, de nem korlátlan mennyiségben. egy meghatározott kalórián belül. és ha már kcal limit, akkor k*rvára nem fér bele még 2 kiló narancs meg 2 fürt szőlő...

2011. dec. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
46%

10/11 20:51 válaszoló

te mekkora hülye vagy O.o

amig (nincs hosszú i betűm) ÉN itt veszem a fáradságot, és válaszolok, addig kur.vára megéri kérdezni.

ezt veheted szentirásnak.

2011. dec. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Ha számítana az evés időpontja, az űrhajósokat csak este 10 után etetnék. Így kevesebb kaját kéne feljuttatni nekik. Minden egyes deka fellövése rengeteg dollárt jelent. De nem így tesznek, tehát szerintem ez csak olyan Sóhernorbi típusú zagyvaság.
jan. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!