Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Júniusig le szertnék fogyni.17...

Júniusig le szertnék fogyni.176 cm,68 kg,14/L. Így lehetséges? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szia!


Szóval 14 éves vagyok 076 cm és 68 kg.

Leginkább a hasamról, combomból kéne lefogynom.

Hogyha mindennep csinálok hasizom gyakorlatokat, nyújtásokat, és ezt a DVD-t hetente 3x [link] akkor lehetséges a fogyás Júniusig ?


Előre is köszi a válaszokat,! :)


2011. dec. 10. 10:49
 1/5 A kérdező kommentje:
Elrontottam: 176 cm, bocsi. :)
2011. dec. 10. 10:49
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Nincs olyan, hogy helyi zsírégetés (hasizomgyakorlattól nem fogsz csak a hasadról fogyni), Norbi egy szélhámos.
2011. dec. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hátöö ..
2011. dec. 10. 11:10
 4/5 anonim ***** válasza:
A hasizom gyakorlatoktól izmos lesz a hasad a zsírréteg alatt. Gondolom nem ez a cél...mmint nem így. Végezz hasizom gyakorlatokat, az tök jó meg hasznos de fogyni nem fogsz tőle. Mellette mindenképp diétázz, illetve aerob sporttevékenységet kéne végezned.
2011. dec. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ugyanezek a paramétereim, és 3 hónapja még 77 kiló voltam.


a recept: lifetilt.blog.hu oldalon található diéta (gondolom te is mezomorf vagy), és heti 4-5 alkalommal futás (legalább 5 km).

2011. dec. 11. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!