Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma este nagy pizzázás lesz....

Ma este nagy pizzázás lesz. De addig egyek ma vagy ne?

Figyelt kérdés

Tudom hogy egy nap alatt nem lehet meghízni,nem is érdekelne. De hétfőn megint kajálósabb nap lesz,azután szombaton is,utánna meg karácsony. Nem hiányzik még karácsony előtt plusz kg.


Pizzázásnál meg nem akarom magam visszafogni hogy csak 1-2szeletet eszek,5-6szelettel már jóllakok ami nem is több 2500kalóriánál..

Arra gondoltam hogy estére megpróbálok minél több kalóriát spórolni hogy beleférjek még a 2500kcalba,ezért a nap folyamán nem nagyon ennék. Csak kávét,meg zabkását,meg már megettem egy szaloncukrot :( Tehát összesen max 400kcalt ennék estig.


2011. dec. 10. 11:53
 1/5 anonim ***** válasza:
36%
Ne egyél már SEMMIT. Semmit. Bírd ki estéig, nem nagy dolog, ez csak étel.
2011. dec. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyél vmit,mert ha egész nap nem eszel semmit és este meg sokat akkor hízni fogsz! Szóval sztem egyél olyan kajákat amiben kevés a kcal.
2011. dec. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyél valami gyümit, vagy igyál tejet, az telít, mégsem annyira kalóriás. V joghurt, ilyesmi.
2011. dec. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%

"Egyél valami gyümit, vagy igyál tejet, az telít, mégsem annyira kalóriás. V joghurt, ilyesmi."


Jah, ennyi erővel akár kristálycukrot is ehetne.

2011. dec. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát sikerült összeszednem 440kcalt (savanyúság,csemegeubi,pár szem hagymásmáj egy kanál rizzsel,meg ugye a szaloncukor és a kávé).

De már csak 3,5-4órát kell kibírnom,az meg már eltelik a készülődéssel :)

Mondjuk fura,de nem is vagyok annyira éhes.Máskor mikor normálisan eszek egész nap,ilyenkor már nagyon éhes és kívánós is vagyok...

2011. dec. 10. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!