Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerinted szép Kim Kardashian...

Szerinted szép Kim Kardashian alakja? Nem kövér ez a nő véletlenül?

Figyelt kérdés

Nekem egyáltalán nem jön be azokon a képeken, amin nincs kiretusálva, szerintem még nem is igazán teltkarcsú, sokkal inkább duci. Ok, homokóra alakja van, de ha nem lennének ekkora mellei, egyáltalán nem nézne ki így.

[link]

Szerintem kövér, megvallom őszintén.


2011. dec. 12. 21:48
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%

A szilikon sokat dobott rajta az biztos. Az simán látszik ahogy a bikinifelső csak úgy vág bele a hájába.

Viszont igen szerencsés mert ilyen sok hájjal is még egész jól néz ki a homokóra alkata miatt.

Viszont azért tuti erősen naribőrös is lehet élően.

2011. dec. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Azért a klasszikus kövértől még messze van.
2011. dec. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
szerintem jó az alakja..
2011. dec. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%

Sok fele ilyen "kövér" lány/nő szeretne szerintem ilyen lapos hasat.

Lehet, velem van a baj, de ezt a nőt úgy, ahogy van, tökéletesnek látom. (Utálom, gyűlölöm, rühellem a szilikont, a mű dolgokat. Ennek ellenére mégis...)

2011. dec. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem messze van ő a kövértől. Nekem amúgy tetszik. :D
2011. dec. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%

Kövérnek nem mondanám.

Van rajta háj rendesen,de a szerencsésebb genetikája miatt relative jó helyekre hízik (fenék,comb).Ettől függetlenül ezeket a sztárfotókat agyonretusálják,innen onnan lefaragnak,bőrhibákat eltüntetik,szóval nem a sztárfotókhoz kell mérni egy átlagembernek magát.

2011. dec. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem köze nincs a kövérhez. Nem gebe, de szerintem jó alakja van.
2011. dec. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem kövér, csak zsíros. A kettő nem ugyanaz. Kicsit többet sportolna, akkor nagyon tuti bombanő lenne.
2011. dec. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
74%
Hát ez a nő bomba!Tökéletes aki erre azt mondja hogy duci na arra nem tudok mit mondani.Ez a nő tökéletes!Egy igazi szép nő ilyen mint ő!
2011. dec. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
52%
szoval ha ilyien alkatom van akkor az nem olyan kover? mert kb igy neztem ki 3-4 kiloval ezelott de szerintem ez meg mindig undorito..
2011. dec. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!