Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kb az utóbbi 2-3 hónapban...

Kb az utóbbi 2-3 hónapban felszedtem 10 kilót. Mivel fogyjak nagyon gyorsan?

Figyelt kérdés

tudom, hogy ha gyorsan lefogyok, az gyorsan vissza is jön, de nekem elég lenne 5 kiló, ami látszana rajtam, ettől nőne az önbizalmam és tudnék egészségesen, normálisan fogyókúrázni. kéne valami olyan, amitől 1-2 hét alatt ledobok 5 kilót és akkor lesz kedvem folytatni is.

szerelmi bánat miatt hiztam meg, és nem tudok mások felé nyitni, mert nincs önbizalmam, de igy ez egy ördögi kör.

sportolni fogok minden nap, csak sajnos elég rossz az erőnlétem, de mindent megteszek.

ti hogy fogytatok gyorsan?


köszönöm


2011. dec. 13. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Elmondom.. most azt hiszed,ha fogysz 5kg-ot utána jobban fog menni,de ha a szervezeted normális akkor két nap után a koplalástól és napi 2 óra sporttol összeesel legjobb esetben csak nem lesz erőd...Nem lehet gyorsan fogyni vagyis kinek mi a gyors?.. Nyárra le tudnád adni mind a 10kg-at és jól néznél ki...
2011. dec. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nekem gyorsan lemegy a fölösleg, csak már rég fogyókúráztam. feleakkora adagokat ettem ugyanabból, mint előtte és kicsit mozogtam. akkor a súlyom és a magasságom is kevesebb volt, de 2-3 hét alatt lement olyan 5-8kg, már nem emléxem. kiváncsi vagyok olyanok válaszára, akik fogytak gyorsan, érdekel, h mitől. nem koplalnék, és tényleg szükségem van rá, hogy az elején sikerélményem legyen, hogy ne adjam föl.
2011. dec. 13. 21:19
 3/7 anonim ***** válasza:

Azt a 10 kilót 2-3 hónap alatt leadhatod, az elég gyors szerintem. Gyorsabbra ne számts.

Amúgy egyél kevesebbet, sok zöldség, natúr hús és mozogj. Lemegy az, 10 kiló nem a világ.

2011. dec. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

igen, a 2-3 hónap reális, csak engem most az érdekelne, hogy hogy lehet az elején gyorsan fogyni? leirtam már, hogy miért. pár hét gyors fogyókúra és aztán áttérnék az egészséges életmódra.

köszi az eddigi válaszokat

2011. dec. 13. 21:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Hogyan szedtél fel ennyit? Nekem 4-5 is elég lenne, mert rémesen nézek ki.
2011. dec. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
mármint hogy hizni szeretnél? bánatomban ettem, és annyira szomorú voltam, h képzelheted mennyit. nem mozogtam, de igaziból ha nem vagy hajlamos hizásra, akkor ettől se fog sokkal jobb menni
2011. dec. 13. 22:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha valamilyen rendes szálkásító diétának állsz neki, akkor az elején mindenképpen lesz sikerélményed, mert kiürülnek a glikogénraktárak, ezáltal rengeteg vizet veszítesz, tehát egész nagy különbséget fogsz látni a mérlegen az első egy-két hétben.
2011. dec. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!