Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyinek kellene lennem,...

Mennyinek kellene lennem, hogy érhetnek el?

Figyelt kérdés
na ún 20 éves 183 cm 70 kg. os srác vagyok. elég vékony vagyok. sok csaj azt mondja jól nézek ki, de nagyon csontos. hogy érezném el, egészségesen mennyi idő alat. szeretném 1-2 hónap alat. (a dohányzás befolyásolja e) ha leszoknák akkor jönne fel súly. előre kosz
2011. dec. 16. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:

semennyi, ha nem kezdesz el cigizés helyett zabálni. azt jól gondolod, hogy le kéne szoknod, mert szerintem (és sok csaj szerint) a bagó undorító, én pl. sosem állnék le még alkalmi dohányos sráccal sem...

a vékonyság meg nem hátrány, nekem kifejezetten ez tetszik, barátom 185/69 és kva jól néz ki :)

az a lényeg, hogy cigi helyett ne egyél, hanem sportolj, és akkor tuti nem fogsz hízni.

2011. dec. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de sokan azt mondják hogy hiznom kellene
2011. dec. 17. 18:36
 3/3 anonim ***** válasza:

de ha most jól érzed magad a bőrödben, akkor miért hallgatnál másokra? :)

ha pedig te magad is vékonynak látod magad, akkor menj le egy edzőterembe, és kezdj el izmot növelni. mellette persze megfelelő táplálkozás kell. a lányoknak nem rengő háj kell, hanem izom :)

2011. dec. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!