Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha több évnyi dohányzás után...

Ha több évnyi dohányzás után az ember leteszi a cigarettát, körülbelül hány kilót hízhat?

Figyelt kérdés
2008. márc. 27. 12:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
ez teljesen egyénfüggő. ha a ha cigi helyett most nasizni kezdesz akkor van rá esély h elég sokat. de az helyette eljársz sportolni akkor nem hiszem h gond lesz.
2008. márc. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%

Szia!

Én 17 évi eléggé erős dohányzás után szoktam le.Egyetlen kilót sem híztam.Nem kell enni helyette.

De még azzal is jobban jársz,mintha tovább szívod.

Sok sikert,és kitartást hozzá,üdv

2008. márc. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak egyet tudok érteni az előttem szólókkal, ha nem eszel helyette, akkor nem felétlenül fogsz hízni sem (de ez még mindig egy kis mozgással ellensúlyozható) bár tuodm sok elvárás volna: le is szokni és utána rögtön még mozogni is :)

ha muszály pótolni a cigit valamivel, akkor inkább rágjál rágógumikat, vagy cukormentes cukorkákat.

sok sikert! és kitartást!

2008. márc. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindannyiótoknak a válaszokat és a bíztatást!

Étel helyett rágózok, ha nagyon rámjön a cselekvési kényszer, és pár héten belül irány a konditerem, remélem így nem lesz gond.

2008. márc. 28. 10:54
 5/11 anonim ***** válasza:
Kösd le valamivel magad. Kézimunkázz vagy ha pasi vagy, barkácsolj. Vagy túrázz. Az időtöltésnek is, sportnak is jó. Vagy olvass. Vagy bármit kitalálhatsz ami átsegít ezen. És igaz, nem a cigi elhagyása hízlal, hanem hogy sokan a cigi helyett az evést választják pótcselekvésnek.
2008. márc. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha leszoksz a dohányzásról a napi kalória szükségleted 500 kcal-val kevesebb lesz mintha dohányoznál.Nem kell ahhoz sokat nasizni hogy hízz!Én 13 kilót híztam ,volt úgy egy napon,hogy reggel 2 kilóval voltam több mint este.Mozogni kell rögtön amikor leszoksz és akkor nem jársz úgy mint én.Szerencsére én már lefogytam a felszedett kilókat,de jobb lett volna ha nem vagyok lusta rögtön az elejétől ledolgozom legalább azt az 500 kalóriát naponta.
2008. márc. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
én például nem hiztam semmit,mondhatni egy dekát sem,igaz szerencsés alkat is vagyok,de ha nem esel tulzásba a nasival és kicsit aktivabb vagy az átlagnál szerintem nem lehet baj
2008. máj. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
én leszokás után 2 hónappal már 15 kilót felszedtem, konkrétan 2 gatya adta meg magát hangos reccsenéssel az ülepem táján, naná, hogy a vonaton volt az egyik eset:-)de nálam az a szitu, hogy elég vézna voltam előtte, szal rámfért. de majd el akarok kezdeni edzeni. és ajánlom minden frissen leszokottnak is
2008. dec. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nézd, én 5 hónap alatt 7 kilót szedtem fel a cigi letétele után. Teljesen egészségesen étkezem, keveset, könnyűt és rengeteg zöldséget-gyümölcsöt ettem-eszem. Én pórul jártam, pedig nem ettem a cigaretta helyett. Teljesen egyénfüggő, ne add fel! A mozgás viszont kétség kívül segíthet. Bár nálam az sem hozott változást. Lehet, hogy nálad fog.
2009. márc. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
én 20 év után tettem le , de sajnos önkéntelenül is rátértem a csokira(vagyis addig is édesszájú voltam, csak akkor ugye gyorsabb az anyagcseréd) és kb fél év alatt 35 kilót szedtem fel. azóta harcolok ellene :((
2009. ápr. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!