Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon nagy problémám van!...

Nagyon nagy problémám van! Kérhetnék segitséget, hogyan tudnék fogyni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy én egy nagyon kövér csaj vagyok...Eddig hülye voltam,mert mindig feladtam amikor fogyóztam és akkor duplája jött vissza mindig...nem azzal volt soha a baj h sokat ettem volna,hanem az hogy "mit"...szégyellem leirni,de most olyan kb 140 kiló körül járhatok:S de nem láccok ennyinek mert nagyon erős csontozatom van...Nem esik nehezemre a mozgás,de egyzserűen nincs rá időm és energiám a munka melett:S de ha engedi időm mozgok,de az nagyon ritka:S valaki tud ajánlani nekem olyan fogyitabit amitöl fogyhatnék?tudom hogy több mozgás kellene,de amennyire csak tudom megoldom...
2009. máj. 18. 12:33
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

és nem akarok lekezelő válaszokat!!!!!

12 órát dolgozok!!4napba és 2 otthon...Azt azért leirom...

2009. máj. 18. 12:35
 2/16 anonim válasza:
100%
Egyik ismerősöm Fatminatort (vagy mit) használt és mellette diétázott is (kivonta az étrendjéből a répacukrot és a fehér lisztet, húsok közül halat és csirkét fogyasztott,tojást is csak nagyon ritkán evett).Nagyon csinos lett 4-5 hónap alatt. Sok Szerencsét! :)
2009. máj. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hallottam,hogy a Reductil nagyon jó és hatásos,de elég komoly hátrányai,következményei lehetnek. Házi orvos írja fel és nem valami olcsó.
2009. máj. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem első lépésként át kelle esned egy komplex endokrinológiai kivizsgáláson, hogy hogy állnak a hormonjaid, pajzsmirigyed, inzulinod, vércukrod, stb. Nagyon könnyen előfordulhat, hogy ezekkel van gond! Ha tényleg ezekkel van probléma, akkor hiába éhezel, hiába fizetsz ki vagyonokat csodaszerekért, nem fogsz legfogyni. Ennek kellene elősorban utánajárni és kezelni, ha betegség van a háttérben. Ha betegség a nagy túlsúly kiváltó oka, akkor annak kezelésével a súlyod is javulni fog! A másik meg, hogy ilyen nagy súlyfeleslegnél nem árt az orvosi, szakértői felügyelet és irányítás, akármilyen fogyókúrás módszert választasz. (Belgyógyász, endokrinológus, dietetikus, gyógytornász...)
2009. máj. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
100%
szerintem életmódváltás kell ide, kevesebb kenyér/tészta/hús, több zöldség, és a legfőbb a mozgás. Fogyitabiknak ne higgy
2009. máj. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

nem vagyok beteg,nincs semmi bajom,voltam kivizsgáláson!

A fogyitabi csak azért kellene hogy legalább kicsit segitsen,kicsit csökkenjen a súlyom...nem vagyok telhetelen,tudom h csak a tabitol nem fogok 40-50 kilokat fogyni...azért igen is tennem kell!!!tisztába vagyok vele....

2009. máj. 18. 13:37
 7/16 anonim ***** válasza:

ne koplalj, és ne is szakadj meg ak ondizástól


a lényeg hogy reggel egyél többet, szénhidrátot, fehérjét, cukrot


ebéd után igyál vizet, maitől eltelitődsz és kisebb lesz az étvágyad, mikor emészteni kezdesz akkor érzed hogy elég az az étel, ezért evés után várj mindig negyed órát.


este 6 után már ne egyél semmit, de uzsonnára is csak rozs kenyeret, sovány tejet, joghurtot, salátát.


köretként rizst, párolt zöldséget.


ja és néham ozogj is a friss levegőn (kocogás, bicajozás, úszás, ugrókötelezés, felülések, fekvőtámasz) nem kell sokáig, csak rendszeresen, mindennap egyszer kétszer fél óra kb.


ha édességre vágysz inkább aszalt gyümölcsöt egyél vagy mézes lekváros kenyeret.


hús helyett szóját, vagy halat.


főtt tészták helyett inkább sült tésztát,


ne fűszerezd agyon az ételeket, mert a só pl visszatartja a vizet amitől felpuffadsz. amugy a kifőtt tészta jobban hízlal meg a zsemle mnit a csoki, vagy a tejszinhabos süti.


ha a kis puha zsir réteget szeretnéd fogyasztani, erősíteni, izommá alakitani, akkor igyál almaecetet,

csipkebogyó és egyéb méregtelenítő teát, ha a szived birja akkor szaunázz,

a combjaidat popsidat hasadat kéttel is tudod masszírozni, gyömöszölni (kis krémmel)

az is erősiti keményiti a szöveteket.


ja és ha vitaminokat szedsz akkor nézd hogy vízben vagy zsírban oldódnak e, a zsír helyett olajat is használhatsz mondjuk főzésnél.


a hüvelyesek sem hízlalnak, inkább csak puffasztanak, de az nem ugyanaz. a gabonábol készült ételeket ajánlom neked, amelyek rostban gazdagok, pl műzli szelet, zabpehely

2009. máj. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
56%

Könnyű mondani hogy hogyan fogyjon le az ember. De el se tudjátok képzelni, milyen borzasztóan nehéz azt elkezdeni! Amikor eldönti az ember hogy na akkor holnaptól vagy mától fogyózik, és rögtön rászáll a mély depresszió és kedvtelenség. De ha napközben tudom hogy a nap végén fagylalt vár rám otthon üdítővel, jókedvűen, nevetve, boldogan viszem végig a napot. A zöldségektől nem lesz jó kedvem.

De azt eltudom mondani, hogy az első 2 hét nehéz csak. Sőt, abból is az első hét leginkább. Utána egyszerüen megszokja az ember és onnantól kezdve csak arra kell vigyázni hogy ne álljon le az ember!! Én már milliószor kezdtem el és milliószor álltam le. És a leállás után újra talpraállni nagyon nehéz.

Tanácsot nem tudok adni, tudom milyen rossz ez. Mint az alkoholistának az alkohol. Én személyszerint elképzelni nem tudom, hogy lehet valaki sovány és hogyan tud úgy élni (úgy értem: hogy lehet nem az evésre gondolni egész nap).

Ha egyszer megtalálom a "kulcsot" akkor hirdetni fogom az igét, addig meg marad a véget nem érő gondolkodás és logikázás, hogyan is kéne ezt elkezdeni....


Talán kezdetnek jó lenne hazánkban egy fizetős fogyókúratábor... mert ott legalább mások mondják meg mit csináljunk és mit nem, nem pedig magunknak kell elkezdeni.

2009. máj. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Először is: el ne kezdj mozogni 140 kg-val. Tönkre mennek az ízületeid. Mielőtt el kezdesz mozogni és diétázni kérdezz meg egy orvost. Barátnőm 100 kg-ról kezdte és neki kb. 80 kg kezdte el engedni az orvosa a gyors gyaloglást. Fogyitabit nem ismerek, hála Istennek mindig magamtól fogytam, mert sajnáltam rá a pénzt. Most is fogyózom, eddig már 7-8 kg van lent. Ha gondolod írj privit, szívesen segítek.
2009. máj. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló! Értem hogy nem szabad mozogni így. De ha nem mozog az ember, akkor nagyobb az esély arra hogy a bőr nem húzódik vissza. Ha teszem azt 100kg-tól lehetne csak mozogni, akkor 40 kiló ment le diétával, CSAK diétával, mozgás nélkül, hogy fog az a bőr kínézni úgy?
2009. máj. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!