Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A HYPOXI TRÉNING tényleg...

A HYPOXI TRÉNING tényleg ennyire fogyaszt?

Figyelt kérdés

Elvileg:

Egy kg-os fogyás eredménye az egyes testrészeken a következő:


Hagyományos tréning során Hypoxi tréning során

Mell 1,1 cm 0,3 cm

Derék 1,1 cm 0,5 cm

Csípő 0,5 cm 1,3 cm

Fenék 0,7 cm 1,5 cm

Comb 0,5 cm 1,2 cm


Kinek milyen információja, tapasztalata van erről a tréningről? Elég drága így nem tudom hogy fizessem-e be magamat. 6 alkalom 30.000 FT.


23/l



2011. dec. 17. 18:41
 1/7 anonim válasza:
Nem.
2011. dec. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

miért nem eszel kevesebbet? több millió éhező afrikai fogyást illetően egyszerűen nem tévedhet.

gondolom ebben Te sem kételkedsz, és akkor nem kell csoda módszerekre pénzt kiadni. amúgy láttál már gazdag kövér embert? enntit segitenek a drága varázsmódszerek.

2011. dec. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Na igen, azt elfelejtettem írni hogy nem kifejezetten fogyni szeretnék, hanem megszabadulni a zsírpárnáktól, narancsbőrtől, és feszesedni. Mivel nem vagyok dagadt se kövér se molett. Csak izom helyett zsíros vagyok és ez meglátszik a bőrömön.... :S
2011. dec. 19. 10:27
 4/7 anonim ***** válasza:
47%

...

és a zsír leadását ezek szerint felétek nem fogyásnak hívják.

2011. dec. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Látom nem érted....

Oké, lefogyok, eltűnik a zsír és? Mi lesz? Löttyedt bőr? A bunkó visszaszólás helyett inkább számolj el 3ig, és csak akkor írj ha segítőkész vagy. Engem nem érdekel senki fellengzős beszólása...


És most hogy ezt tisztáztuk, a gyengébbek kedvéért: Fogyás + feszesedés. Elérhető e ezzel a tréninggel olyan hatás mintha futnék és izmosodnék (pl)?

2011. dec. 20. 09:54
 6/7 A kérdező kommentje:
Arra vagyok főleg kíváncsi hogy valaki kipróbálta-e már a HYPOXI TRÉNING-et és hatásos volt-e számra....
2011. dec. 20. 09:55
 7/7 anonim ***** válasza:
51%

basszus, nagyon nem érted, hogy fogyás és izmosodás nincs egyszerre! futástól pedig alig ha leszel izmos.

én végig csak a feltett, meglehetősen egyszerű kérdéseidre válaszoltam, honnan tudnám, hogy mi a rákra vagy valójában kíváncsi, ha nem írod le?


és nem, semmilyen tréninggel nincs fogyás és feszesedés egyszerre. fel kéne építeni egy említésre méltó izomtömeget, utána fokozatosan lefogyni, hogy a bőröd lehetőleg kövesse a változást, hihetetlen hogy ez nem egyértelmű, és még te írsz olyat hogy "gyengébbek kedvéért". annyi emberrel akik ugyan arra vágynak mint te már eiffel tornyot lehetne építtetni..

2011. dec. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!