Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az ásványvízben mennyi kalória...

Az ásványvízben mennyi kalória van . Vegy van benne esetleg valami amitől hízhatok?

Figyelt kérdés
Kérlek ne nézzetek hülyének de fogalmam sincs. Csak azért mert 2 napja scakazt "eszek" .

2011. dec. 22. 12:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Nulla kalória van benne, viszont ha magas az NaCl szint, az megfogja a vizet a szervezetedben, és ettől nőhet a súlyod, mert vizesedsz. Az nagyon nem jó, ha két napja csak vizet iszol....
2011. dec. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 LadyLee ***** válasza:
100%

Gratulálok - nemsokára hívhatod is a mentőket.


Basszus mennyi, agyatlan nőszemély van...

2011. dec. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ásványvizen kívül semmi mást nem eszel/ iszol ? Lökött vagy?
2011. dec. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

egy részt, olyan élelmiszereket veszünk, amiken fel van tüntetve az energia és tápanyag tartalom. legalábbis ha már csomagolt élelmiszert veszünk.

a másik, hogy nincs benne hasznosítható tápanyag, tehát energiatartalma sincs számodra. viszooont.. az elég problémás, ha csak iszol, ráadásul csak vizet.

2011. dec. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Legjobb példa vagy rá, hogy milyen rossz,mikor a hulyeség akaraterovel párosul. Éhezteted magad már 2 napja ahelyett, hogy leugranál kocogni lazán kezdésnek kb 30-40 percet.
2011. dec. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom 150 kalória van egy másfél literes vízben szóval nem ajánlott este hat után! Víz ivás helyett ajánlom a káposztalevest, a tetejét meg szórd meg ananásszal mert az zsírégető! Közbe folpakkal becsavarva szauna öv + mobil szaunában ülve húzogasd az AB FLEX-et!
2011. dec. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
jó, ha van benne 150 kalória, az azért lehet mert valaki beleköpött és a nyálban lévő enzimek fehérjetartalma.. gyakorlatilag ezért van a virágmézben is állati fehérje, a méhnyál miatt. szóval ez ha köpnek, ha nem elhanyagolható, bár emiatt tényleg inkább 6 előtt iszom ezentúl én is, és nem fehérjenapon.
2011. dec. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Öhm nem éheztetem magam , de k@rvára elegem van h mindenki a súlyom miatt csúfol. És mindennap 2 órahosszát intenzíven futok , és nem azért nem eszek mert leakarok fogyni , hanem unom magamat :'/
2011. dec. 22. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!