Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit kezdjek már magammal?...

Mit kezdjek már magammal? Nincs motiváció.

Figyelt kérdés

Egyszer már végigcsináltam a 90 napos diétát, sikerrel. Leadtam 15 kilót, és eszetlen jó is volt, belefértem a legtöbb régi ruhámba.

Csakhogy vissza is szedtem a nagy részét, mert 1. abbahagytam a diétát, 2. zugevő vagyok. Ez mostanában durvult el nagyon....több okból is.


1. Egyedül vagyok az albérletben(egyetem miatt),

2. Párom messze van, és csak 2 hetente tudunk utazni egymáshoz (távkapcs.),

3. Szenvedek a szakkal, amin tanulok.,

4. Szenvedek tőle, hogy igenis fogyózni kéne megint, visszaállni a rendszeres mozgásra (hastánc), de nem megy!


Mindig kifogásokat keresek, vagy közbejön valami, most az ünnepek...Fogadkozom, hogy az új évben elkezdem megint a 90 napost, stb...Meg azt hiszem, én így is jól érzem magam, bár a párom elfogad így husisan is...


Mondanátok valamit, ami löketet adna TARTÓSAN, hogy ne jojó effektus legyen az életem? Visszatunyulás, visszahízás. Tud segíteni valaki?

Köszönöm a válaszokat!


22N


2011. dec. 22. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
ne 90 naposozz. az csak 90 napig tart és nem is olyan eredmény, amire igazán szükséged van. válts életmódot, találd meg az egyensúlyt a tápláló, a finom és a diétás kaják közt. válassz olyan mozgást, amit élvezel.
2011. dec. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Életmód változtatás!


Világos célkitűzés írásban, ideális alak meghatározása, célkép, mit is akarok az élettől? A párom vajon támogat ebben?

Ütemterv meghatározása, anyaggyűjtés, olvasás!

Napló vezetés, minden nap lista írás, nap végén átnézés! Heti, havi célok bevezetése! Csak így kerülheted el, hogy jojó effektus legyen az életed. Az emberek kb. 3%-a készít írásban tervet, hogy hova is szeretne eljutni, így nem csoda, hogy a többség csak sodródik.

2011. dec. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A hűtőbe ne nagyon tarts kajákat, és amikor lemész a boltba kajáért, ne gondolj arra, hogy később is éhes lehetsz és ne vegyél annyi kaját, hogy estére is maradjon, akkor nem tudsz zug enni.
2011. dec. 23. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De különben csak bekapcsolsz otthon valami zenét, aztán táncolsz ahogy akarsz, összevissza. Szerintem jó elfoglaltság, és jól lefáraszt. Nem kell ahhoz több ember, egyedül is lehet.
2011. dec. 23. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
sok embert nem érdekel az élete, a te döntésed :) ha neked ez a legjobb, te tudod. senki nem fog arcon vágni amikor 90 napos és egyéb elba.szott táplálkozási rendszsereket követsz, sem akkor amikor zugeszel, és senki nem tud helyetted elmenni edzeni. de ezt elvileg egyetemmel kapcsolatban is tudod, mint ahogy senki sem fog helyetted tanulni.. most vagy fontosnak tartasz valamit, és teszel érte, vagy nem. nem kötelező.
2011. dec. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat! :)


Hable: Ez egy marha jó ötlet...lehet furán hangzik, de eszembe se jutott hogy kevesebb kaját kéne venni. :D

Ezentúl ez lesz. :)) Köszönöm!

B.K. és BUÉK mindenkinek!

2011. dec. 25. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!