Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit tudok fogyni egy hét...

Mennyit tudok fogyni egy hét alatt, ha rendesen étkezek, nem nassolok, nem eszem édességet, és a vacsi max 6órakor van?

Figyelt kérdés
2011. dec. 24. 14:31
 1/9 anonim ***** válasza:
38%

elvben 1 kiló zsírt, plusz az első héten még hozzá adódna bizonyos + fogyás, ami nem zsír.

viszont számításba véve, hogy a 6 órai vacsorás ötleted alapján semmit sem tudsz táplálkozásról - dietetikáról, szerintem nem igazán lenne sikeres fogyásod 1 hét alatt.

2011. dec. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
akkor mit csináljak??
2011. dec. 24. 15:16
 3/9 anonim ***** válasza:
50%

simán egyél normálisan és eddz. a normális étkezést megbeszélhetjük röviden, de leginkább átolvashatnád ezt

[link]

én valahol a közepe felé linkeltem, de van előzménye ahol szintén alapokat tisztáz, csak el tudom képzelni, hogy valaki meglátja, több oldal, rá kéne kattintani a továbbra mire a fogyás szóhoz ér, de lusta és el sem olvassa, amit tudnia kéne.. tehát, lehetőleg az egészet fusd át, láthatsz olyat ami jól jöhet a többi oldalon is.

2011. dec. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezzel a módszerrel élsz, legfeljebb nem hízol, hanem tartod a súlyodat.
2011. dec. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindamellett heti 0,5-1 kilónál több fogyás (súlytól függően) nem is egészséges...
2011. dec. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
ez a hülyeség,hogy eddzel akkor akármenynit ehetsz hülyeség!én 15 éves lány vagyok,sok oldalon 2500 kcalt írnak elő normális napi kalóriabevitelnek,kipróbáltam suli kezdés óta mellé MINDEN ÁLDOT NAP, MÉG KARÁCSONYKOR IS szobabiciklizem egy órát,28 km legalább és nem,hogy nem fogytam,hanem még 53 kgről 60ra fel is híztam.
2011. dec. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hát valalinek sok ez a mennyiség, no. egy kalkulátor sem tudja milyen ütemben fejlődsz, növekszel, és a fizikai aktivitás meghatározása is igen nehézkes :D Te már tudod, hogy ha ezt a mennyiséget eszed, akkor ez elég izomépítéshez neked :D
2011. dec. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Az a legfontosabb szerintem, hogy mit eszel és ez nem olyan egyszerű, hogy nem eszem zsírosat, cukrosat. be lehet vinni egy napi kalóriát egy esti 6 órás hamburgerrel is.


Mérsékelt gyümölcsevés (a gyümölcsben rengeteg a szénhidrát, ráadásul egyszerű cukrok!), emellett sok zöldség mérsékelt mennyiségű lassú felszívódású szénhidráttal és sok husi. Nagyon jó alap a rizs (ebből is van barna) + husi, össze-vissza variálhatod, keverhetsz borsót vagy párolt répakockákat a rizsbe vagy bármit, a husit nem kell mindig csak simán párolni, pácolhatod ezerféleképpen, hirtelen a rajta maradt pácolajban megsütöd mindkét oldalát, de ennél több zsiradékot nem teszel alá, hanem kis vizet öntesz alá, lefeded és így párolod, nagyon finom. Husi+ rizshez készíthetsz ezer féle salátát, tehetsz bele sovány sajtot. Enyhén fűszerezett vízben félig megfőzöl zöldségeket pl karfiot, répa, brokkoli, borsó, zöldbab, bármi, aztán leszűröd és minimális olajon hirtelen megsütöd, nagyon finom :) Sütheted a zöldséget úgy is, hogy hagymát lepirítasz picit, rádobsz hámozott paradicsomot (elötte picit főzöd vagy párolod) és a haygmával összefőzöd, ezeket főtt/párolt csirkemell csíkokkal összekevered.


Ha szénhidrátot eszel, akkor kerüld a krumplit, rizs jó, de még jobb a zabkorpa (pl a sült zöldségeket megszórhatod vele, finom lesz nagyon, mégsem panír), natúr yoghurtba tehetsz bármilyen gyümölcsöt (lehet kapni fagyasztott ribizlit, azzal is tuti), és beleszórsz zabkorpát vagy natúr zabpelyhet.

Köretnek készíthetsz kölest, picit édes íze van :)

Lehet kapni teljes kiörlésű korpás, rozsos abonetteket, nagyon finom kenyér helyett!


Zsíradék: csak annyit amennyi a sütéshez kell vagy jó salátákra vagy főzelékbe keverve a lenmagolaj, nincs erős íze, bármihez ehető.


Főzeléket ne habard, ne sürítsd liszttel, sürítsd önmagával (egy adagot kiveszel, turmixolod, visszaöntöd)


Az éhezés pedig nem jön be, legalábbis én a koplalástól csak híztam :)


Ehetsz sok levest, itt sem kell mindig a hagyományos dolgokhoz ragaszkodni, tedd bele, ami éppen van otthon, fűszerezd amivel jól esik.

2011. dec. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2011. dec. 29. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!