Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segítség!? :SS (fontos! )

Segítség!? :SS (fontos! )

Figyelt kérdés
Az a baj,hogy 168 cm-hez vagyok 73 kg.Sok sportolási lehetőségem nincs,faluban lakom.Az az igazi probléma,hogy bajok vannak a térdeimmel,így akár csak egy sima ugrálókötelezéstől is több napon át tart a fájdalom.Tudnátok segíteni,mit sportoljak,ami nem terheli meg a térdeimet?Köszi előre is.Jaigen,és légyszíves csak értelmes válaszokat !:)
2011. dec. 25. 01:17
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
ússz. az formál. vagy lovagolj, az mégjobban, ha van rá lehetőséged (falu közelében szoktak lenni lovastanyák) :)
2011. dec. 25. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi,az uszoda bezárt,de járok lovagolni :)csak télen nem mehetek...
2011. dec. 25. 01:45
 3/13 anonim ***** válasza:
Keress jogat a youtube-on. zne hiddhogy minden joga meditalas. Legtobbje, foleg a "hatha", tornaszas, edzes, de nem sulyzas, igy kimeli a terdedet.
2011. dec. 25. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
igazándiból jobban számít a táplálkozás fogyás szempontjából
2011. dec. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Elsődlegesen a táplálkozásodon kellene változtatni,mert ezen van a hangsúly. A sport csak egy plusz ami segít a fogyásban.

De ha a táplálkozáson nem váltiztatsz akkor nem sokat ér a sport.

Próbáld a gyors gyaloglást.Kíméli a térdet,ingyen van,és ebben az időben is lehet. Vagy pl vaterán lehet már szerezni pár ezerért szobabiciklit.

2011. dec. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:)Utolsó:a gyaloglás még lassan sem megy,nemhogy gyorsan :S az étrendemen változtattam,csak nehéz ilyenkor,Karácsonykor...ma kaptam pont egy szobabiciklit ...:)
2011. dec. 25. 20:56
 7/13 anonim ***** válasza:
mi a probléma a térdeddel? nekem 1 évig képtelenek voltak megműteni, de addig is meg kellett oldanom valahogy a mozgást, ha nem akartam hízni. talán tudok neked segíteni ez ügyben :)
2011. dec. 26. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Egy ciszta szerű valamit találtak a jobb térdemnél.:/ De mégis inkább a bal fáj. :O Ha leülök egy székre,nemtudok normálisan fölkelni...:Sa szobabicikli nem árthat a térdemnek?
2011. dec. 26. 09:10
 9/13 A kérdező kommentje:
És a szobabicikli melyik testrészekre van hatással?Fenék,comb,vádli?Hasra nem?
2011. dec. 26. 11:05
 10/13 anonim ***** válasza:

nekem először azt hitték h szalagproblémám van, és akkor a biciklit meg az úszást ajánlották. Ha jó tempóban csinálod, akkor mindenhonnan fogyaszt

aztán meg rájöttek, hogy igazából a porc vált le, amire meg pont szar a biciklizés (jah, volt pár fájdalomtól átbőgött éjszakám az okos dokiknak köszönhetően), meg az úszás sem (szerencsére azt nem próbáltam), igazából olyan mozgás kell neki, amiben nincs oldalirányú kitérés, azaz csak egyenesen mozog a térded, és nem éri nagy terhelés. pl... ö... gyaloglás, ja :D persze ha belerúgtam egy kőbe, akkor kapott egy kis tangenciális kitérítést és képest volt 3 napra is bevágni a durcit. Na viccet félretéve, én ebben az időben baromi sokat gyalogoltam (gyorsan) néha pedig futottam és jégkoriztam (szigorúan vasmerevítős térdvédővel).

2011. dec. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!