Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért kell egyre keményebben...

Miért kell egyre keményebben edzenem 30 évesen, hogy megtartsam testem megszokott formáját? (30/F)

Figyelt kérdés
Nem akarok elhízott disznó lenni, olyan vékony akarok lenni, mint eddig mindig. Egyre keményebb tornámba és kajálási odafigyelésembe kerül. Régebben bármit ehettem és tehettem, vékony maradtam. Ma 2 naponta fél óra kőkemény kardió. :(
2011. dec. 26. 21:24
 1/3 anonim válasza:

hát öregem! :D (bocs)

Egyrészt, a anyagcseréd változik, ahogy idösebbek leszünk, egyre rosszabb lessz. Jobban oda kell figyelnünk hogy mit eszünk.

20-25 éves koronkban van a legmagasabb hormon szint a testünkben, ez után egyenesen lefele megy. Ez azt jelenti hogy egy 20 éves sokkal gyorsabban tud izmot építeni, regenerálódni, mint egy példáúl 40 éves, egyszerüen mert majdnem 2x annyi tesztesztoton van a rendszerében.

egy 20 éves gyereknek kb 1000 ez a szint (nem tudom mibe mérik), egy 40 évesnek kb 500 körül van..

2011. dec. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kor előrehaladtával szaródunk, ez van. Ennek ellenére még jobbak vagyunk, mint a mai 20 évesek, mert megbecsüljük, amink van :D Ne add fel ez a lényeg!
2011. dec. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

hát igen, egy 40 éves férfi, általában erösebb, egy 20 évesnél, most igazi eröröl beszélek.

Egyszerüen több ideig használtátok az izmaitokat, hogy nem fúrcsa.. Nekünk most kell felépíteni az erönket, gondolom, azért van magasabb hormon szintünk

2011. dec. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!