Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Túl sokat ettem ma?

Túl sokat ettem ma?

Figyelt kérdés

A mai menüm:


- reggeli: egy közepes méretű körte

- ebéd: narancsleves (2 dl), zöldséges pirított üvegtészta (fél kistányérnyi)

- vacsora: müzli (zabpehely + csokidarabkák volt benne) + 2 dl 1,5-ös tej


És tudom, hogy nem lett volna szabad, de nem tudtam megállni, nassoltam is: 2 Milka szaloncukor, 2 csokis-zabpelyhes-földimogyis keksz, 3 sajtosrúd.


És szobabicikliztem közepes erősségen 2x egy órát. (Az egyik netes kalkulátor szerint az -1052 kcal)


2011. dec. 27. 20:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
43%

Sajnos igen.


Reggelire elég lett volna a körte szára.

Narancsleves??? TÉSZTA??? Tiszta szénhidrát! Ennek az ebédnek a gondolata is elég lett volna!

Csokis műzli, tej? Nem is mondok semmit. Esetleg vizes zab!


A nassolásaidról meg nem is nyilatkoznék: alapból megvolt vagy 1500 kalória.


Legközelebb biciklizz négy órát ha így bűnözöl, de előtte igyál meg három kávét!

2011. dec. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Azt nem írtad, hogy hány cm vagy, és ahhoz hány kiló. De a 2 éves unokahúgom többet eszik mint te.
2011. dec. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De azt hittem, hogy az üvegtészta nem hizlal, mert szinte csak mungóbabkeményítőből van (vagy legalább is ez van ráírva!)
2011. dec. 27. 20:57
 4/15 A kérdező kommentje:
166 cm vagyok és 72 kiló.
2011. dec. 27. 20:57
 5/15 anonim ***** válasza:

te buta vagy. ez tudom a legnagyobb sértés, de most ne így fogd fel, hanem próbáld úgy mint amikor Isten belesúgja az ember fülébe, hogy "ejj.. akármennyire is szeretlek, te menthetetlenül buta vagy".

szóval, arról sincs fogalmad, mi az a keményítő, hogy a szervezet hogy s mint hasznosítja, mi az a hízás, mikor képződik zsír felesleg, és ilyenek.


hát így mit mondjunk a kérdésedre? inkább azt kérdezem meg, miért nem eszel dögöt? és zöldséges üvegtészta. ez így nem tűnik annyi zöldségnek, amivel elég vitamint beviszel. milyen táplálék kiegészítőt fogyasztasz vitaminbevitel fedezésére? mert a 2dl narancslé és a zöldség a tésztán nem tűnik kimondottan soknak, de még csak elégnek sem. és még egy valami.. ugyan már írtam deee.. hol a leölt állat? nem írtad milyen húsokat és mennyit ettél.

2011. dec. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Vegetáriánus vagyok. Nem eszem húst.
2011. dec. 27. 21:04
 7/15 A kérdező kommentje:
2 hete csináltattam egy teljes vérképet, és minden értékem jó volt. Egy csillagos sem lett, szóval elég vitamint eszem, sosem vagyok beteg.
2011. dec. 27. 21:07
 8/15 anonim ***** válasza:

ez egy jól hangzó dolog, bár legjobb szándékom jeleként ajánlom, ez ne ringasson hamis biztonságérzetbe. x éves vagy, ennyi idősen még bizonyos vegyületek hiánya nélkül is látszólag probléma nélkül működik a test. sajnos később lehetnek problémák, de reméljük nem lesz ilyen!


tényleg kevésnek tűnik amúgy amiket ettél.

azt írtad vegetáriánus vagy, de ettél Milka csokit (amiben tej van) akkor tejtermékeket és tojást eszel ezek szerint? ez fontos, azért kérdezem. ebben a két élelmiszerben teljes értékű fehérje van, mint a húsokban.

2011. dec. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Igen, ovo-lakto vega vagyok, azaz eszem tejet és tojást.
2011. dec. 27. 21:16
 10/15 anonim ***** válasza:
Divat vega, magyarul.
2011. dec. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!