Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 173 cm vagyok 57 kg hogyan...

173 cm vagyok 57 kg hogyan fogyjak le minél gyorsabban?! 13/L

Figyelt kérdés
a hasamról és a fenekem méretéből szeretnék csökkenteni hogyan ?? milyen tornát végezzek ? videót is légyszíves:)
2011. dec. 27. 22:32
 1/8 anonim válasza:

Óó már megint egy olyan ember, akinek nincs önbizalma!

Szerintem ne fogyókúrázz, az sokkal rosszabb lenne! Én 164 cm vagyok és 52 kiló! Még sem vagyok kövér! Ne tornázz te sehova, ha valakinek nem tetszik az alakod, tojd le! Még kevés is az az 57 kg....

2011. dec. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Neked fogyni semmiképpen sem kéne! Ha nem vagy elégedett az alakoddal, akkor valószínűleg csak formásodnod kéne kicsit. Ha beírod a keresőbe, hogy hasizom/ farizom gyakorlat, egyből kidob elég sok mindent.
2011. dec. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
normálisan kéne enni. gyorsan fogyni pedig zsírt nem lehet, 1 kiló körül reális 1 hét alatt. 13 évesen jóval kisebb tempót követnék, mert közben rengeteg tápanyagot is juttatni kell a szervezetednek.
2011. dec. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Az derék. Nem gondoltam, hogy már ilyen fiatalokat is meghódít a média. Vagy csak én voltam ilyen elcseszett, hogy 13 évesen tanultam, a barátaimmal voltam, és nem számoltam a plusz kilókat?!
2011. dec. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
több értelme lenne, ha a tesitanároddal beszélnél a témában
2011. dec. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
de jó neked hogy ilyen magas vagy! de ebben a korban ne akarj fogyni...
2011. dec. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha 173 cm és 57 kg vagy, akkor ne akarj fogyni. A feneked meg teljesen természetes, hogy elkezd nőni ebben a korban, mert nőiesedsz. A nőknek szélesebb csípőjük van, és ez ilyenkor alakul ki. Az lenne a probléma ha nem nőne.
2011. dec. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

de jó neked hogy ilyen magas vagy!

Amúgy pont jó a magasságodhoz a súlyod. tavasszal elmehetsz a barátnőddel kocogni, ha formálódni akarsz, az nem árthat!

29N

2011. dec. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!