Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aggódok anyukám miatt. Mit...

Aggódok anyukám miatt. Mit tehetnék? (bővebb lenn)

Figyelt kérdés
Anyum nagyon sovány...magas és kb 65 kg, de annál több biztos nem.A családban szoktak rá megjegyzéseket tenni, hogy nem túl egészséges az alakja.félek hogy anorexiában szenved.Nemrég elkezdte a vegetáriánus étrendet, rengeteg bió ételt eszik, meg gyümölcsöt,mert szerinte az az egészséges, miközben zsírt egyáltalán nem eszik.Néha szokta mondani hogy van hasa(én csak csontot látok)Meg van hogy engem dagadt-oz le(nem vagyok az).Próbáltam rá én is utalásokat adni hogy tönkre teszi magát,de én lennék az utolsó akire hallgat...nincs túl jó kapcsolatunk.Nem tudom mit tehetnék...15/L
2011. dec. 28. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
hány éves anyukád és milyen magas? mert 65 kilóval elég nehéz elhinni,hogy anorexiás.
2011. dec. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
2éve volt 65...szerintem azóta még kevesebb:/ 40éves, 184 körüli
2011. dec. 28. 16:20
 3/4 anonim ***** válasza:
van egy betegség az a neve, hogy ortorexia. aki ebben szenved az az egészség megszállottja. fel kéne keresni egy szakembert aki kivizsgálja.
2011. dec. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
na ezaz...Ő azt hiszi hogy ő a világ legegészségesebb embere,és csak nézhetem hogy hogy teszi magát tönkre.
2011. dec. 28. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!