Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kinek hogyan sikerült lefogyni...

Kinek hogyan sikerült lefogynia? (többi lent)

Figyelt kérdés

én már kb egy hónapja fogyózik és nem nagyon akarnak lemenni a kilók..

minden este intenzíven tornázom kevesebbet eszek

én a hasamat centivel mértem és 84 cm-ről lement 82 cm-re de ennyi :(

fel tudnám gyorsítani a fogyást?

almaecet vagy valami segítene?


2011. dec. 29. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen. Hat után ne egyél, hat előtt is csak vizet meg répát meg almahéjat. Tekerd be magad narancshéjjal, mert a narancs negatív kalóriás, arra húzzál folpack-ot. Nem tudom elég gyakran elmondani hogy a mobil szaunával is mennyit lehet izzadni, egy csomó súlyt le lehet vele adni! Mellé napi 10-15 perc leg magic és csak úgy repülnek a kilók. Ha ezek után sem működik akkor keress meg privátban mert árulok kínai csoda fogyi bogyót ami megszünteti az éhséget!
2011. dec. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

6 előtt is csak vizet, almahéjat meg répát? Hülye vagy te kedves első?

Fogyni anélkül is lehet, hogy éheztetnénk magunkat, bár egyesek ezt nem bírják felfogni.

2011. dec. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
egyesek meg az iróniát nem bírják felfogni szerintem :)
2011. dec. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hogy jön ide az irónia?
2011. dec. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
úgy, hogy az első válaszoló kb. kifigurázta azokat, akik ilyen kérdésekkel jönnek ide, hogy "hat után nem eszek semmit fogyni fogok?" vagy "vettem mobil szaunát, most már ehetek amit akarok?" -.-"
2011. dec. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem komolyan mondom, úgy tűnt, hogy komolyan gondolja.. Na mindegy.
2011. dec. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

elmondom a saját módszeremet, ami szerintem a leginkább hatásos: nőknél 1200-1300kcal/nap, napi 5x-i étkezés!!! FONTOS ha 5x, ésszel eszel, akkor nem tör rád az éjszakai falásroham és egészséges emésztésed lesz!

sok zöldség és hús, 0 krumpli, 0 zsír

a reggeli teljeskiörlésű kenyéren kívül 0 tészta, minél kevesebb rizs, estére leginkább fehérje.

szinte csak VÍZ, de abból 2-3 liter

semmi cukros üdítő meg gyümölcslé, se kávé 4 kanál cukorral meg tea 5 kanállal! minden szigorúan cukor nélkül

heti 4-5x 1 óra testmozgás (kardionak csúfolják :), szobabicikli, úszás v futás, testsúlytól függően)

ez durvának hangzik, de meg lehet szokni, nagyon sok finom salátát lehet készíteni (hússal is!) és időnként természetesen el lehet térni a menetrendtől és lehet bűnözni

zöldtea, almaecet, szűztea stb mind serkentik az emésztést, bizonyos szintig jól kiegészíthetik a diétát

én így 9 hónap alatt 30centit vesztettem hasból és 17-et mellből, 44 kilót fogytam és most emelem a kalóriamennyiséget normálisra

2011. dec. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

az előző jókat írt, de azért én kiemelnék pár dolgot:


"zöldtea, almaecet, szűztea stb mind serkentik az emésztést" - semmit nem tesz hozzá a fogyáshoz, ha a diéta és az edzés jól össze van rakva. pláne, hogy az almaecet marja a gyomrot, a szűztea pedig megf*sat, és abból nem lesz zsírvesztés...


a másik az 12-1300 kcal. na most nekem napi 1000 kcalt elégető edzéseim vannak. kicsit sem esnék össze az 1200 kcaltól. annyival akkor kell diétázni, ha nem mozog az illető. egyébként 1500 mehet simán (én még azzal is összeesek, és 2000-től is tudok fogyni, szóval egyénfüggő, de az 1200 tuti kevés, ha valaki sportol - mondhatni egészségtelen).

2011. dec. 30. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!