Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Semmi esélyem nincs arra,...

Semmi esélyem nincs arra, hogy egyszer ilyenből alakom legyen? :- ( 15/L

Figyelt kérdés

Kb. ilyen vagyok most, csak nekem egy kicsit nagyobb melleim vannak: [link]


És ilyet szeretnék: [link]

[link]


170 cm, 70 kg vagyok. Újévkor az lenne a fogadalmam, hogy végre valahára lefogyok. Életmódot szeretnék váltani, nem pedig egy-két hónapig tartó fogyókúrába belekezdeni. Szeretném, ha áprilisra már látszana az eredmény, megpróbálok mindent megtenni, amit csak tudok, hogy égre szépnek, fittnek érezzem magam. Szerintetek sikerülhet? Vagy ne is álmodjak? Tudnátok ajánlani nekem való oldalakat ezzel kapcsolatban, vagy tanácsokat? Köszi :)) 15/L


2011. dec. 29. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges csak tegyél is érte!
2011. dec. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

De. Ilyen nagyon is könnyen lehetsz.

Én olyan vagyok, mint a felső, a lányom mint az alsó.

Vagyis ugyan az a test, csak ő edz, meg fiatalabb, persze.

Egy kis felülés, hullahopp, futás, vagy úszás , vagy tánc. és márciusra akár olyan lehetsz, szerinte. Nme kell nagyon fogyózni, mert az visszaüt.

Szépen egyél egészségesen, sok zöldség, teljes kiőrlésű gabona, kevés cukor. Egyél naponta ötször, de keveset. Este már csak csipegess! Kezdj fokozatosan tornázni , vagy sportolni, lassan szoktasd magadat hozzá! Desszertet csak hétvégén vagy ünnepen egyél, de levest minden nap. Inkább az átlátszót, ne a rántott leveseket!

Tavaszra olyan lezsel! Durva fogyóba ne kezdj, mert aztán több megy vissza. Egy kis felülés többet használ.

Ám nem kell repetázni sem az ebédnél.

szerintem abszolút reális célt tűztél ki.

Ne lustálkodj, az hízlal. Sürögj-forogj otthon is! Menj korcsolyázni, sétálni már holnap!

Mosd le a konyhaszekrényt! A tetejét is! Teregess, porszívózz! Ez is fogyaszt és a családod hálás lesz.

És nem fog piszkálni a kaják miatt, megfőzik neked cserébe a zöldséges kosztot.

2011. dec. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sportolj sokat,és ne legyél kényelmes: ha panelban laksz,lépcsőzz lift helyett,ha nem laksz messze a sulitól,de busszal jártál,ezentúl járj gyalog,ha valami kiruccanásra mész a barátaiddal,szervezzetek sportprogramot (korizás,sétálás,termálfürdőzés stb.), a mekizés,kávézás,sütizés helyett.


Apropó meki,iktasd ki az életedből. A cukrot ha elhagyni nem is tudod,akkor minimalizáld,mondjuk 5-6 gramm per nap (ez kb. 1 kocka étcsoki). Egyél sok zöldséget,gyümölcsöt (bár ez így télen nehezen megvalósítható). Igyál meg egy nap minimum 2 liter vizet,ezen felül jöhet a zöld tea,vörös tea,fehér tea. Javaslom hogy szerezz be egy adag nyírfacukrot mert 100 grammban 240 kcal van (a kristálycukorban 400) és még egészséges is. Igaz drága,de ha beosztod sokáig elég :)


Javaslom azt is hogy kezdj el főzőcskézni ha eddig még nem tetted mert így megtudod hogy hogyan készülnek a kedvenc ételeid és egy idő után el tudod őket készíteni diétásan is. Közben pedig kipróbálsz új ételeket és ki tudja,lehet hogy egy általad kreált diétás kaja jobban fog ízleni mint egy régi,hizlaló étel. Ja és egyél könnyű leveseket a főfogás előtt mert kalória nincs bennük sok,ámde eltelítenek és megadják az érzetet hogy 2 fogásos ebédet ettél :)


Nem túl szakszerű a tanácsom,de én nem vagyok testépítő,csak a saját tapasztalataimat osztom meg.

17/L

2011. dec. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Télen van répa, krumpli, káposzta, sav. káp. mirelit borsó, alma, narancs, mandarin, cékla, uborka, karfiol, zöldbab, karalábé, paprika, és mind 500 ft/kg alatt. gomba, az meg könnyű.

és babot sárgaborsót lencsét is egyél, csak ne legyen több a liszt, mint a lencse! Ezek jók, olcsók, laktatóak, és tele vannak vitaminnal és ásványi anyagokkal.

hozzá tojást, sajtot, joghurtot, egy kevés húst, de ne felvágottat, inkább rendes húst.

Barnarizst is főzhetsz, barna kenyeret, az jobb és jobban is laktat! Lassan egyél, és igyál eleget!Vizet, gyógyteát, abba nem kell cukor.

2011. dec. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

normálisan kéne enni, és edzeni "keményen".

lényegében ennyi.

2011. dec. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Kajálásra figyelj, a kcal-t fogd vissza kb 20 %-kal, mellé súlyzós edzés és aerob.
2012. jan. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

A második kép (a célod) egyáltalán nem szép...

Abban viszont biztos vagyok, hogy nagyon kedvezően át tudod formálni az alakodat. Sok sport és egészséges táplálkozás (amiről rengeteg kiadvány van, nem tudom itt leírni azt a sok mindent).

Te még nagyon fiatal vagy, egy kislány nagyon sokat tud alakítani magán.

2012. jan. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!